Як включити синтезатор.

Стандарту на розташування і призначення органів управління у музичних синтезаторів не існує. Навіть вимикач харчування не завжди вдається знайти відразу, оскільки він може бути поєднаний з тим чи іншим регулятором або перемикачем.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на синтезатор подається харчування. Якщо у нього є вбудований блок живлення, переконайтеся, що він розрахований на те напруження, яке є в мережі, і включіть в розетку силовий шнур. При наявності зовнішнього блоку живлення приєднаєте його до вхідного гнізда, а сам блок після аналогічної перевірки включите в розетку. В інструмент з батарейним харчуванням, якщо його планується іноді використовувати поза приміщеннями, встановіть батарейки, дотримуючись полярності. При підключенні блоку живлення вони будуть автоматично від'єднуватися (навіть якщо сам блок в розетку не включений). Використовуйте тільки блоки, відповідні як по вихідній напрузі (воно не повинно перевищувати номінальне навіть без навантаження), так і по полярності.
2
Спробуйте знайти на передній панелі синтезатора прямокутну або круглу кнопку, поряд з якою є напис Power, Function або Operate. Замість цього напису може використовуватися умовне позначення: коло або ромб з вертикальною рисою всередині (іноді виступаючої вгору). Натисніть на цю кнопку, і поряд з нею засвітиться світлодіод, а при наявності дисплея включиться його підсвічування. Можна грати. А щоб вимкнути живлення приладу, натисніть на ту ж кнопку ще раз.
3
Дитячі синтезатори, зібрані на одній мікросхемі, звичайно забезпечуються зсувними вимикачами харчування. Для включення інструменту переведіть перемикач в положення On, щоб вимкнути - назад в положення Off. Схожими перемикачами, але більшими, обладнані і деякі професійні аналогові синтезатори.
4
При відсутності окремої кнопки включення живлення знайдіть на передній панелі перемикач режимів. Він може мати кілька положень, одне з яких позначено як Off. Переведіть його в будь-яке інше положення, і апарат включиться. Даний перемикач дозволяє вибирати кілька режимів, наприклад, в одному з них всі клавіші діють як у піаніно, в іншому - басовими клавішами можна грати акорди, а в третьому натискання на них буде імітувати гру на ударних інструментах. Для вимкнення синтезатора поверніть перемикач в положення Off.
5
Якщо вимикач харчування суміщений з регулятором гучності (Master Volume), поверніть його за годинниковою стрілкою до клацання, після чого встановіть бажаний рівень сигналу. Для вимикання поверніть регулятор проти годинникової стрілки до клацання.
6
Після закінчення гри на інструменті відключіть його від електромережі. Якщо ж прилад планується не використовувати довше двох тижнів, вийміть з нього батарейки (при наявності таких).