Як включити скрипти в Опері.

Якщо одним і тим же комп'ютером по черзі користується кілька людей, один з них може відключити в Opera обробку скриптів. Змусити браузер знову підтримувати їх можна через меню.
Інструкція
1
У новій версії браузера Opera для входу в меню натисніть червону кнопку, розташовану в лівому верхньому кутку. У старій версії або при включеному класичному інтерфейсі меню і так розташоване під заголовком вікна.
2
Знайдіть пункт меню «Налаштування» - «Загальні настройки» (в нових версіях браузера) або «Інструменти» - «Налаштування» (у старих версіях).
3
У вікні налаштувань виберіть вкладку «Додатково».
4
У переліку зліва виберіть пункт "Вміст".
5
Встановіть галочку «Включити JavaScript" (не переплутайте з сусідньої галочкою «Включити Java» - вона керує не скриптами).
6
Натисніть кнопку Ок. З цього моменту скрипти в браузері знову включені.
7
Ті сторінки, які вже завантажені, перезавантажте (перейшовши на відповідну вкладку і натиснувши F5, Ctrl-R або екранну кнопку з круглою стрілкою - «Оновити»). Після цього скрипти почнуть виконуватися і на них.
8
Врахуйте, що вкладка "Вміст" вікна "Настройки для сайтів», що викликається через контекстне меню, не дозволяє окремо включати або відключати підтримку JavaScript для определtнних сайтів. Таким чином можна налаштовувати тільки підтримку Java, Flash і т.п. JavaScript же можна включати і відключати тільки глобально - для всіх доменних імен відразу.
9
При звичайній роботі в інтернеті тримаєте підтримку JavaScript постійно включеною. Відключайте її перед відвідуванням сайтів, про які відомо, що розташовані на них скрипти становлять небезпеку або просто здатні викликати зависання, уповільнення роботи або аварійне завершення роботи браузера. Закривши вкладку з таким сайтом, знову включите скрипти , інакше не будуть працювати і такі корисні веб-додатки, як WordPress. Якщо перенастроювати браузер всякий раз не хочеться, скористайтеся для відвідування сайтів з небезпечними або неграмотно складеними скриптами одним з наступних сервісів: http://google.ru/gwt/nhttp://skweezer.com