Як включити службу друку. Як запустити службу диспетчера черги друку помилка 1920.

Включення і виключення служб, в тому числі сервісу друку , в операційній системі Windows представляє з себе стандартну процедуру, що не передбачає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління», щоб запустити службу друку . Розкрийте посилання «Адміністрування» подвійним кліком миші і розгорніть вузол «Керування комп'ютером». Перейдіть у розділ «Служби» і також подвійним кліком відкрийте елемент «Диспетчер черги друку ».
2
Оберіть параметр «Авто» в спадному списку рядка «Тип запуску». Для негайного включення служби друку скористайтеся кнопкою «Пуск», розташованої під рядком «Стан».
3
Скористайтеся альтернативним методом запуску потрібної служби. Для цього поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте net start spooler в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск служби друку , натиснувши кнопку OK.
4
Ще одним способом включення обраної служби може служити використання того ж діалогу "Виконати". Введіть services.msc в рядок «Відкрити» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK. Вкажіть сервіс «Диспетчер черги друку » в розпочатому каталозі системних служб і включіть її, натиснувши «Запустити службу».
5
Для автоматичного включення обраного сервісу знову поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в розділ налаштувань. Відкрийте «Панель управління» і увійдіть в сервісне меню елемента «Принтер» подвійним кліком миші. Вкажіть пункт «Використовувати диспетчер друку » в каталозі доступних принтерів і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK. Символом успішності цієї процедури стане поява значка служби друку в області сповіщень.
6
Для відключення служби друку скористайтеся діалогом «Виконати». Надрукуйте net stop spooler в рядку «Відкрити» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.