Як дізнатися, Яка звукова карта в ноутбуці.

Власники ноутбуків при установці операційної системи часто стикаються з відсутністю звуку. Для відновлення нормальної роботи комп'ютера необхідно встановити драйвер звукового пристрою, а для цього треба знати, яка в ноутбуці встановлена звукова карта.
Інструкція
1
Основна складність при визначенні звукової карти в ноутбуці полягає в тому, що з'ясувати її дані штатними засобами Windows не завжди виходить, тому зручніше використовувати сторонні утиліти. Однією з кращих програм цього класу є Aida64 (Everest), що дозволяє отримати дуже повну інформацію про комп'ютер. Знайти програму можна в інтернеті.
2
Встановіть програму Aida64, перевірте інсталяційний файл на наявність вірусів і, якщо таких не знайдено, запустіть її. Виберіть в лівому стовпчику «Комп'ютер» - «Сумарна інформація». У правій частині вікна ви побачите сукупну інформацію по комп'ютеру, знайдіть рядок «Мультимедіа» - «Звуковий адаптер». В ній буде зазначена модель встановленої на вашому ноутбуці звукової карти. Наприклад, Realtek ALC272 @ ATI SB750 - High Definition Audio Controller. Знаючи ці дані, ви зможете знайти для звукової карти необхідні драйвери і встановити їх.
3
Добрими можливостями по визначенню устаткування володіє програма Astra32, скачати її безкоштовну версію ви можете на сайті виробника: http://www.astra32.com/ru/download.htm. Доступні дві версії: з інсталятором і без. Перша встановлюється на комп'ютер, друга просто розпаковується в будь-яку папку і запускається з неї. Програма дає багато корисної інформації по обладнанню комп'ютера, операційну систему і встановленими програмами.
4
Ви можете спробувати визначити модель звукової карти за допомогою штатних засобів Windows. Для цього відкрийте: «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Службові» - «Відомості про систему». У вікні, виберіть «Компоненти» - «Мультимедіа» - «Звуковий пристрій». Скопіюйте рядок з IP PNP-пристрої, для цього виділіть її мишкою, відкрийте в меню «Правка» - «Копіювати». Тепер введіть скопійоване рядок в пошуковик - існує чимала вірогідність того, що видані вам посилання допоможуть визначити звукову карту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VPs-Y5ipK54