Як завантажити файл mdf.

Mdf сьогодні є одним з найбільш скачуваних і використовуваних форматів на просторах мережі. Його головна перевага в зручності: одночасно будучи і архівом, і образом диска, даний тип файлу є вкрай зручним при роботі з софтом і комп'ютерними іграми.
Інструкція
1
Завантажити mdf з інтернету можна так само, як будь-який інший файл. Найбільш популярні варіанти: скачування з файлообмінника (без використання сторонніх програм або за допомогою Download Master) і завантаження через торрент-трекер. У другому випадку вам знадобиться встановити програму uTorrent.
2
Знайдіть на трекері роздачу з потрібним вам файлом і скачайте torrent для завантаження. Відкрийте файл: він автоматично запуститься за допомогою раніше встановленої програми. Виберіть директорію для збереження файлу і почніть скачування. Перевага даного способу в тому, що в багатьох випадках він дозволяє завантажити файл набагато швидше.
3
Скачайте і встановіть емулятор дисковода. Таких програм досить багато, і вибір конкретної залежить тільки від кінцевих цілей. Ви можете скористатися як Alcohol 120% і Daemon Tools, так і Nero або UltraISO. Останній переважніше використовувати на Windows 7, т.к. він викликає менше конфліктів системи. Після установки програми-емулятора в системі повинен з'явитися новий дисковод.
4
Клацніть по викачаного .mdf файлу правою кнопкою миші. В контекстному меню має бути рядок, створена встановленою програмою - «Монтувати образ диска» або аналогічна за змістом. Вибравши даний пункт ви автоматично завантажуєте скачаний файл у віртуальний привід і працювати з його вмістом зможете як з вмістом DVD-диска.
5
Якщо зазначеного рядка немає, відкрийте «Мій комп'ютер». Клікніть правою кнопкою по недавно з'явився віртуального диску. В меню виберіть пункт «Завантажити диск/Емулювати образ" і у провіднику знайдіть потрібний файл. Виберіть його і натисніть "Відкрити": mdf буде завантажений в привід.
6
Часто разом з mdf-файлом великого обсягу скачивается невеликий «доважок» mds вагою всього кілька кілобайт. У такій ситуації саме mds буде виконуваним файлом і переважніше завантажувати його - там міститься більш конкретна інформація щодо роботи з диском.
Багато програм, призначені для запису образів на диски , розраховані на роботу з файлами формату ISO. Якщо у вашому розпорядженні виявився mdf-файл, записати його на болванку можна трьома різними методами.
Вам знадобиться
  • - Ultra ISO;
  • - Acohol 120%;
  • - ISO File Burning.
Інструкція
1
Один з найпростіших способів записи диска - копіювання файлів з образу. Встановіть будь-яку програму, що підтримує роботу з форматом mdf. Це можуть бути утиліти Daemon Tools, Alcohol 120% та інші.
2
Запустіть обрану програму і змонтуйте образ диска у віртуальний привід. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» або запустіть інший менеджер файлів. Перейдіть до вмісту образу диска. Скопіюйте всі файли і папки в окремий каталог.
3
Запустіть будь-яку програму, призначену для запису файлів на диск. Скопіюйте дані, розпаковані з образу, на DVD-носій.
4
При використанні описаного методу може виникнути проблема, пов'язана з автозапуском деяких елементів образу. Якщо для вас важливий даний параметр, виконайте конвертацію mdf-файла. Встановіть програму Alcohol 120% або UltraISO.
5
Запустіть утиліту і виконайте конвертацію формату mdf в ISO. Варто відзначити, що розмір образу може трохи збільшитися після зміни формату. Дана обставина може перешкодити нормальній запису вмісту образу на DVD-диск.
6
Тепер запустіть програму Nero, відкрийте меню DVD-Rom (ISO) і запишіть отриманий ISO-образ на диск. Виберіть мінімальну швидкість зчитування інформації з образу. Використання такого методу збереже необхідні функції DVD-диска.
7
Якщо ж вам потрібно записати образ завантажувального диска, який необхідно запускати в DOS-режимі, скористайтеся програмою ISO File Burning. Запустіть цю утиліту після конвертації mdf в ISO.
8
Вкажіть DVD-привод, за допомогою якого необхідно записати диск, і натисніть кнопку «Огляд». Виберіть потрібний ISO-образ. Не використовуйте максимальну швидкість запису, щоб запобігти виникненню помилок під час пропалювання. Після підготовки параметрів натисніть кнопку «Запис ISO».