Як включити сесію в браузері.

Оскільки web-сервер не підтримує безперервного зв'язку з клієнтом, і кожен запит сприймається сервером в якості нового, основним завданням сесій в браузері є процедура ідентифікації браузера і створення відповідного йому файлу, що зберігає змінні сеансу .
Інструкція
1
Сесія - це, по суті, текстовий файл, який зберігає значення пар "запит-відповідь" на сервері. Кількість таких файлів різних клієнтів може бути дуже значним, тому кожному клієнту присвоюється власний ідентифікатор SID, переданий за допомогою рядка запиту. Сесії і cookies представляють із себе способи зберігання інформації, використовувані для визначення користувача. При цьому, перші зберігаються на сервері і використовуються адміністратором, а другі - визначаються розробником і зберігаються на локальному комп'ютері.
2
Включення сесії в браузері задається командойdool session_start () на кожному ресурсі, що містить звернення до змінних. При цьому відповідь функції true символізує успішне включення сесії, а відповідь false - помилку. Після включення сесії можна зберегти дані в масиві $ _SESSION.
3
Зверніть увагу на те, що команда session.save_path, розташована у файлі php.ini, визначає шлях до місця збереження файлів сесії. Невизначеність даної директиви передбачає автоматичне збереження файлів сесії в оперативній пам'яті сервера. «Час життя» сесії визначається директивою session.cookie_lifetime в тому ж файлі конфігурації php.ini.
4
Вимкнення функції сесії браузера задається функціейbool session_destroy (). Визначити поточний ідентифікатор сесії дозволяє функція string session_id ([$ id]).
5
Додатковою характеристикою даної функції виступає можливість завдання власного ідентифікатора сесії за допомогою необов'язкового параметра $ id. Зверніть увагу на те, що використання кириличних символів в цьому параметрі неприпустимо, на відміну від цифрових символів. Іншою умовою успішності завдання власного ідентифікатора сесії є необхідність використання функції session_start ().