Як Android підключити до комп'ютера. Як підключити android до комп'ютера.

Власники Android-пристроїв зазнають труднощів при підключенні своїх девайсів до настільного комп'ютера тільки перший раз. Справа в тому, що розробники від Google вибрали нетривіальне рішення цього завдання.
Інструкція
1
Підключіть свій смартфон, що працює під управлінням Android, до комп'ютера за допомогою USB-кабелю і дочекайтеся визначення апарату комп'ютером в якості нового USB-пристрої. Зовні більш нічого не відбувається. Для того щоб телефон був пізнаний як новий зовнішній диск, буде потрібно зрушити рядок статусу в верхній частині екрану смартфона вниз і натиснути на поле «Пристрій USB підключено».
2
Дочекайтеся появи інформаційного повідомлення системи про підключення і натисніть кнопку «Змонтувати карту пам'яті» в нижній частині екрану телефону. Після цього викличте головне системне меню настільного комп'ютера, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми".
3
Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Знайдіть карту пам'яті телефону в каталозі. Тепер вона відображається як знімний USB-накопичувач.
4
Однією з основних причин необхідності підключення мобільних пристроїв, що працюють під управлінням Android, до настільного комп'ютера у багатьох користувачів виступає бажання отримати доступ до інтернету. Для цього поверніться в головне меню «Пуск» і надрукуйте cmd в текстовому полі рядка пошуку. Викличте контекстне меню знайденої утиліти командного рядка кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора».
5
Надрукуйте (netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid="MS Virtual WiFi" key="Pass for virtual wifi" keyUsage = persistent) в тестовому поле інтерпретатора команд Windows і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter.
6
Після цього введіть наступну команду в командний рядок: (netsh wlan start hostednetwork). Збережіть зроблені зміни, ще раз натиснувши функціональну клавішу Enter. Ці дії призведуть до створення віртуального адаптера бездротової мережі в системі.