Як бути хорошим сином чи хорошою дочкою.

Відносини з батьками - один з ключових факторів, що впливають на життєві цінності й устремління. Бути гарною дочкою або хорошим сином: кожен може вкладати в це поняття власні пріоритети. Однак існує кілька загальних принципів, дотримуючись яких, ви зможете зробити своїх батьків щасливими.
Інструкція
1
Спробуйте зрозуміти, що вашим батькам необхідно від вас найбільше. Ви повинні це зробити легко, адже ваші найближчі люди напевно не раз озвучували свої мрії, надії і побажання. При цьому зовсім не варто намагатися догодити їм у всьому і жити лише їх устремліннями. Щира підтримка, вміння вислухати, дзвінки, візити, теплі слова: подібне ставлення з боку дітей є універсальним способом зробити батьків щасливими.
2
Якщо ваші батьки схильні до зайвої тривожності, намагайтеся не лякати і не хвилювати їх через дрібниці. Не змушуйте нервувати, пропадаючи на тривалий час. Якщо не потрібно їх безпосередню участь у складній ситуації, краще взагалі не повідомляти їм про неї.
3
Ставтеся до батьків з повагою. У житті, на жаль, трапляються ситуації, коли відносини в родині не складаються. В такому випадку зберігайте нейтральну позицію, не дозволяйте собі скандалити і з'ясовувати відносини, особливо, якщо мова йде про літніх людей. Подавайте своїм поважним поведінкою приклад власним дітям.
4
Зробіть так, щоб батьки були за вас спокійні. Бути хорошим сином або дочкою можна вельми просто: продемонструйте свою самостійність і вміння знаходити вихід із складних ситуацій. Якщо ви, будучи дорослими людьми, не станете доставляти мамі і татові непотрібних проблем, вони будуть задоволені і щасливі за вас. У вашій успішності вони побачать і свою участь, а це - ще один привід для гордості.
5
Постарайтеся вислуховувати батьків і дякувати їм за підтримку. Далеко не завжди поради людей з іншого покоління є для вас корисними. Проте хороші дочка або син навряд чи стануть демонструвати непотрібність думки найближчих людей. Нерідко мама і тато також потребують вашої раді або допомоги. Робіть максимум можливого, щоб батьки відчували себе важливими для вас людьми.