Як не ображатися на розіграші.

Кожній людині напевно доводилося ставати об'єктом жарту, розіграшу. Причому не тільки 1 квітня, але і в інші дні. І, скажімо відверто, далеко не кожному подобається, коли над ним жартують, ставлять в смішне становище. Адже всі люди різні. Хтось поставиться до цього спокійно, з гумором, сам над собою посміється, а комусь дуже неприємно усвідомлювати, що його розіграли. До того ж і жарти, і розіграші можуть бути не самими вдалими: гумористам деколи змінює смак, почуття міри.
Інструкція
1
Твердо запам'ятайте: вміння посміятися над собою, над своїми помилками, недоліками - ознака по-справжньому сильною, повноцінної і гармонійної особистості. А ось слабкі люди, одержимі всілякими комплексами, навпаки, дуже болісно реагують на жарти, розіграші . Вам же хочеться, щоб вас вважали сильним, впевненим у собі, людиною? Тоді й поводьтеся відповідно.
2
Крім того, щирий сміх дуже корисний для здоров'я. Незаперечно встановлено, що веселі, часто усміхнені люди менше хворіють, набагато рідше впадають в депресію, швидше і легше знаходять вихід із заплутаних ситуацій. Подумайте про це.
3
Припустимо, розіграш дійсно був, м'яко кажучи, невдалим, на грані безтактності, навіть жорстокості. Причому, недалекому гумористу і в голову не прийшло, що він може вас по-справжньому зачепити або налякати. На жаль, нерідко зустрічаються такі люди, обділені і розумом, і тактом, і співчуттям. Але навіть у цьому випадку ображатися на нього безглуздо: він не зрозуміє сенсу ваших претензій. Тут краще просто промовчати. А про себе подумайте: «На Русі завжди шкодували убогих ...».
4
Або, навпаки, розіграш був по-справжньому дотепним, незлостивим. Але вам все одно неприємно усвідомлювати, що ви фактично опинилися в дурнях, попавшись «на вудку». Як втриматися від образи в такому випадку? Згадайте, що навіть найвідоміші, знамениті люди, прославлені на весь світ, не тільки любили розігрувати інших, а й часто ставали жертвами чужих розіграшів. Але не робили з цього трагедії, навпаки, щиро веселилися. А раз так поступали великі, то вже простим смертним, як мовиться, сам Бог велів!
5
Весело, від душі посмійтеся над собою разом з оточуючими. І, до речі, ніхто не забороняє вам самому пожартувати над кривдником. Постарайтеся тільки, щоб ваш розіграш вийшов смішним і незлостивим.