Як приготувати стіл на Великдень.

Великодній стіл має бути святковим, гарним і радісним. На ньому обов'язково присутні фарбовані або розписані яйця, паски, паски та інші пасхальні страви. Від звичайних страв їх відрізняє святкове оформлення.
Інструкція
1
Яскраво Прикрасьте яйця і розкладіть їх на молодий зеленій траві. Приготуйте цю підкладку за 9-10 днів до свята. Для цього насипте в глибоку тарілку трохи землі, змішайте з нею зерна вівса, пшениці або крес-салату і полийте водою. Отриману кашку з насіння і землі розташуйте в теплому місці і постійно зволожуйте. Повертайте тарілку з підростаючої зеленню різними сторонами до сонця. Тоді вона буде рости прямо. До Великодня трава виросте до потрібного рівня. Вона і стане гарною прикрасою вашого святкового стіл а.
2
Великдень важко уявити без пасок. Купіть їх в магазині. А якщо час дозволяє і є бажання порадувати рідних домашньою випічкою, приготуйте самі. Прикрасьте їх домашньої глазур'ю, різнобарвною цукровою пудрою або крихтою. За допомогою крему оформите на випічці хрест і обсипте його різнокольоровими цукатами. Зверху поставте невеликі свічки, а стандартні тарілочки замініть візерунчастими і кольоровими серветками.
3
Підготуйте для рідних і близьких невеликі подарунки. Фарбовані яйця, мініатюрні пасочки, святкові листівки або великодні сувеніри. Загорніть їх у красиву подарунковий папір і обмотайте стрічками.
4
Прикрасьте стіл червоними свічками і встановіть їх в свічники, витримані в одному стилі. Внесіть свою лепту в прикраса: зробіть свічники своїми руками. Візьміть половинки шкаралупок з розбитих сирих яєць і пофарбуйте їх у різні кольори.
5
Розташуйте на великодньому стіл е інші святкові атрибути. Це можуть бути різноманітні тваринки - баранці або кролики. Підійдуть і плюшеві, і порцелянові фігурки, а також вирізані з масла. Крім того, в переддень Великодня можна купити шоколадні фігурки тварин.
6
Великодній стіл буде виглядати дуже красиво і по-весняному, якщо його причепурили за допомогою свіжих квітів. В центрі поставте пляшку церковного вина «Кагор». Покладіть на стіл освячені гілки верби. Це символ весни і родючості.
7
Створіть з квітів, гілок, стрічок великодній вінок. Покладіть його в центр стіл а, а в середину поставте паску та обкласти її фарбованими яйцями.