Як розігнати вінчестер.

Інформація, у комп'ютері, зазвичай зберігається на його жорсткому диску. Він є самим «повільним» елементом при обміні даними. Підвищити швидкодію комп'ютера можна, «розігнавши» вінчестер . Зрозуміло, можна просто замінити старий HDD сучасним і більш швидким. Але це досить витратний шлях. Існують способи прискорити роботу вже наявної дискової підсистеми комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - утиліти для оптимізації роботи HDD.
Інструкція
1
Вимкніть AAM - Automatic Acoustic Management - щоб збільшити продуктивність і, відповідно, швидкість HDD. Перевірте в BIOS в пункті контролера жорстких дисків, чи встановлений режим Native IDE (Не AHCI), щоб утиліта Victoria змогла отримати доступ до накопичувачів. Змініть при необхідності цей параметр, прочитавши керівництво до материнської плати.
2
Після виходу з BIOS і повноцінного завантаження ПК скачайте і запустіть програму Victoria. Після того, як Victoria запропонує вибрати контролер, натисніть Р. Знайдіть необхідний HDD перебором наявних контролерів і вибором того з них, до якого підключений шуканий вінчестер . Знайдіть рядок ААМ. У ній вказані заводські настройки. Змініть параметр, натиснувши F5. Звертайте увагу на підказки і пам'ятайте, що значення 128 відповідає мінімальному швидкодії вінчестер а, а 254 - максимального.
3
Додайте додатковий модуль пам'яті. Клікніть правою кнопкою миші на значок «Мій комп'ютер», виберіть у контекстному меню напис «Властивості» і розкрийте вкладку «Додатково». В розділі «Швидкодія» клацніть по напису «Параметри» і змініть наявне значення на найменший розмір файлу підкачки. Це робиться для того, щоб урізати число звернень до HDD.
4
При наявності можливості збільште кількість фізичних дисків до двох або використовуйте RAID5-масив. За рахунок поділу операції запису-читання при використанні такого масиву ви зможете збільшити приріст продуктивності і забезпечити надійність зберігання. Зверніть увагу, що для організації такого масиву вам буде потрібно мінімум три накопичувача.
5
Періодично проводите дефрагментацію одного або декількох дисків. Клікніть на ярлик диска правою кнопкою миші і у властивостях диска виберіть вкладку «Сервіс». Запустіть дефрагментацію.
6
Використовуйте програму MHDD. Встановіть та запустіть її. Введіть у вікно програми команду AAM з ключем * D, щоб відключити AAM і отримати найбільшу продуктивність.
Корисна порада
Щоб зайти в BIOS, натисніть клавішу Delete при включенні ПК.
Якщо ви використовуєте підключення до інтернету через канал ADSL, то напевно хочете підвищити швидкість передачі даних. Для оптимізації швидкості доступу в інтернет потрібно використовувати цілий комплекс заходів, пов'язаних з налаштуванням ПО і виявленням механічних несправностей устаткування.
Вам знадобиться
  • Advanced System Care.
Інструкція
1
Почніть з перевірки стану пристроїв, за допомогою яких створена ваша мережу. Якщо ви використовуєте ADSL-модем, то підключіть його до телефонної лінії через спліттер. Використання цього невеликого апарату дозволяє значно знизити перешкоди і забезпечити якісну роботу інтернет-каналу.
2
Переконайтеся у відсутності ушкоджень в телефонному кабелі. Якщо ви знайшли численні скрутки та інші саморобні сполуки, замініть кабель. Пошкоджені і відновлені кабелі можна використовувати для підключення стаціонарного телефону, але не ADSL-модему.
3
Тепер приступите до налаштування програмного забезпечення. Скиньте параметри модему, натиснувши потрібну кнопку на корпусі пристрою. Заново налаштуйте мережеве обладнання. Наявність об'ємної таблиці маршрутизації, яка створюється під час роботи модему, може негативно позначитися на якості роботи мережі.
4
Оптимизируйте ваш комп'ютер. Для цього проведіть комплексну очистку системи. Виправте помилки реєстру, використовуючи програми RegOrganaizer або CCleaner. Видаліть всі тимчасові файли, створені браузерами та іншими програмами.
5
Скачайте з сайту www.iobit.com утиліту Advanced System Care. Виконайте інсталяцію цієї програми і запустіть її. Під час установки виберіть пункт DSL і вкажіть швидкість з'єднання, заявлену провайдером. Відкрийте вкладку «Утиліти» і клікніть по іконці «Інтернет помічник». Виділіть параметр «Автоматична настройка» і натисніть кнопку «Далі».
6
Знайдіть поле «Швидкість з'єднання» і пересуньте повзунок до потрібної позначки. Натисніть кнопку «Вперед!» І почекайте, поки програма налаштує параметри доступу в мережу.