Як перевести в сепію.

Одним із способів створення ефекту старої фотографії є імітація обробки знімка сепією. За допомогою ряду фільтрів графічного редактора Photoshop, застосованих до кольорового або чорно-білому зображенню, можна створити ефект такого забарвлення.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Один із способів швидко імітувати забарвлення знімка сепією полягає в накладенні на фото шару, залитого кольором. Відкрийте для цього зображення в Photoshop і додайте в документ новий шар з колірною заливкою, застосувавши опцію Solid Color, що знаходиться в групі New Fill Layer меню Layer. При виборі кольору заливки з палітри введіть в поле для шестизначного позначення кольору значення 704214. Накладіть створену заливку на знімок в режимі Color.
2
Схожий, але трохи менш контрастний результат вийде, якщо застосувати для забарвлення зображення опцію Hue/Saturation. Виберіть колір 704214 в якості основного і вставте коригуючий шар поверх відкритої фотографії. Застосуйте для цього опцію Hue/Saturation, яку можна виявити в групі New Adjustment Layer меню Layer. Увімкніть опцію Colorize у вікні налаштувань.
3
Офарбити зображення в колір сепії можна за допомогою градієнтної карти. Для цього накладіть на відкритий в редакторі знімок коригуючий шар, застосувавши опцію Gradient Map групи New Adjustment Layer. Клікнувши по відкрилася смузі градієнта, налаштуйте перехід від білого до сепії. Забарвлене таким способом зображення стане більш контрастним, якщо накласти на знімок коригуючий шар в режимі Color.
4
Скориставшись опцією Photo Filter, можна отримати ефект сепії на знімку, попередньо перекладеному в чорно-білий режим. Для цього застосуйте опцію Desaturate групи Adjustments меню Image або переведіть знімок в режим відтінків сірого опцією Grayscale групи Mode того ж меню. Картинку, перекладену в Grayscale, буде потрібно повернути в режим RGB за допомогою опції групи Mode.
5
Опцією Photo Filter New Adjustment Layer створіть коригувальний шар. Виберіть пункт Sepia зі списку Filter і включіть опцію Preserve Luminosity в налаштуваннях. Для зміни ступеня застосування ефекту відрегулюйте параметр Density.
6
Збережіть забарвлений знімок опцією Save As меню File.