Як почати працювати дизайнером. Як написати про себе в портфоліо дизайнера.

Професія дизайнера цікава, затребувана і добре оплачується. Щоб почати працювати за цією спеціальністю, потрібно вибрати один з найбільш зручних для себе способів.
Вам знадобиться
  • Грамотно оформлене портфіліо віртуальних робіт.
Інструкція
1
Поступите спочатку в художню школу, потім в училище, після цього - до вищого навчального закладу на відповідний факультет. Після закінчення навчання у вас на руках буде диплом і набір теоретичних знань.
2
Якщо у вас вже є спеціальність, але ви хочете поміняти напрямок своєї діяльності і стати дизайнером , поступите на чотиримісячні або піврічні курси. Таке навчання, як правило, пропонують архітектурні інститути. Після їх закінчення ви отримаєте сертифікат і зможете почати працювати за новою професією. Однак не варто відразу розраховувати на посаду в відомої студії або агентстві. Почніть з будь-якого місця роботи, куди вас приймуть. Ваше головне завдання - набратися досвіду.
3
Якщо одного тільки сертифіката про закінчення курсів вам виявиться недостатньо для початку кар'єри дизайнера, почніть етапне рішення цієї проблеми. Спочатку виберіть напрямок, в якому б вам хотілося спеціалізуватися. Потім вивчите роботи інших дизайнерів в даній області. Після цього почніть вивчати професійні програми, необхідні для роботи в обраній галузі. Потім створіть портфоліо своїх віртуальних робіт для демонстрації первинних навичок роботодавцю.
4
Після цього знайдіть фірму, з якою ви б хотіли працювати. Відвідайте її і спробуйте зустрітися з людиною, яка приймає рішення з приводу працевлаштування. Поясніть йому, що ви початківець дизайнер і хочете попрацювати з цією фірмою. Саме з цією, а не в цій. Тобто на початковому етапі ви повинні бути готові трудитися не стільки за гроші, скільки за придбання досвіду. Якщо при розмові ви покажете своє грамотно оформлене портфоліо, швидше за все, вам не відмовлять. Постарайтеся домогтися конкретного результату розмови. Якщо відповідь буде негативний, ви підете шукати наступне місце.
5
У підсумку ви почнете працювати, нехай на перших порах без оплати. Трудіться на «повну потужність», вдосконалюйте свої навички. Зрештою вам почнуть платити гроші, нехай не дуже великі. У підсумку через певний час, найчастіше-через рік і більше, ви вже будете володіти навичками, поповненим портфоліо та рекомендаціями від цієї фірми. І зможете знайти більш високооплачуване місце роботи. Або вам запропонують залишитися в цій фірмі, якщо ви будете влаштовувати керівництво в якості співробітника.