Як зупинити слиновиділення.

Постійне виділення слини - нормальний стан людини. В нормі ковтання слини відбувається непомітно, автоматично. При розладі слиновиділення, його збільшенні це стає проблемою - скапливающаяся в роті рідину навіть заважає говорити. Якщо ви спостерігаєте такий симптом у себе, слід негайно здатися лікареві, оскільки підвищення кількості слини може супроводжувати багато захворювань.
Інструкція
1
Збільшення кількості слини, що потрапляє в організм, не небезпечно, але воно не може виникнути саме по собі. Коли причина не ясна, зупинити слиновиділення досить складно - гиперсаливация (сіалорея, птиализм) - супроводжує багато патологічні стани. Необхідно усунути причину для того, щоб залози, що виділяють слину, знову почали функціонувати нормально.
2
Це захворювання спостерігається у деяких жінок в першій половині вагітності і ускладнює ковтання і артикуляцію, але зникає і після пологів не дає про себе знати. Іноді вона може спостерігатися при ангінах і проходить разом з ними. Причиною гіперсалівації може стати побічний ефект, що виникає після прийому деяких ліків. Якщо ви проходите курс лікування, ознайомтеся та інструкцією на лікарські препарати і попросіть лікаря замінити їх, якщо слиновиділення заважає вам дуже сильно.
3
Коли ви починаєте користуватися знімними зубними протезами, також може спостерігатися надмірне виділення слини. В цьому випадку необхідно перетерпіти деякий час. Після механічного звикання до протезу слиновиділення прийде в норму.
4
При патологіях слинних залоз виправити становище допоможе хірургічне втручання, при якому проводять реконструкцію слинних потоків з виведенням їх отворів безпосередньо в глотку. Але багато лікарів проти такого способу. Він більше виправданий при нейром'язових захворюваннях, наприклад, при церебральному паралічі. Зміна ходу слинного протока в цьому випадку дає кращий ефект, ніж лікування за допомогою антихолінергічних препаратів.
5
Коли ви помітили цей симптом, спробуйте приймати їжу і пити дрібними ковтками - це допоможе трохи призупинити надлишкове виділення слини. Але краще не тягніть - зверніться до лікаря. Причиною цього можуть бути такі серйозні захворювання, як отруєння кадмієм, кислотою, ртуттю, накопичення в організмі надлишкової кількості цинку, сказ і багато інших не менш небезпечні стану.