Як відкрити магазин з продажу шоколаду.

Шоколад довгий час вживали в рідкому вигляді і лише в середині 19 століття його вперше випустили у вигляді плитки, яка відразу ж завоювала популярність у представників всіх верств населення. І якщо раніше шоколад цінувався на вагу золота, то зараз придбати його може будь-хто. За допомогою даного ласощі можна почати свій власний «солодкий» бізнес, відкривши магазин по продажу шоколаду .
Вам знадобиться
  • - необхідні документи для відкриття;
  • - початковий капітал;
  • - приміщення;
  • - обладнання;
  • - персонал
Інструкція
1
Складіть бізнес-план і постарайтеся зібрати якомога більше інформації про шоколад. Це дозволить вам надалі не помилитися з вибором якісного продукту і красиво оформити інтер'єр майбутнього магазин а.
2
Детально вивчіть дані про різні постачальників і приступите до переговорів. Деякі великі виробники шоколаду пропонують досить вигідні умови. Наприклад, вони погоджуються допомогти вам у реалізації ідеї, але при цьому у вашому магазин е повинна переважати саме їх продукція. Такий варіант ідеально підходить для тих, у кого не вистачає коштів на відкриття бізнесу.
3
Підберіть найбільш підходяще місце і приміщення. Оформіть всі документи на оренду будівлі або його покупку. Подбайте про косметичний ремонт і перевірте приміщення на відповідність усім нормам. Обов'язково відвідайте СЕС та пожежну службу і отримайте дозвіл на відкриття даної діяльності. Після отримання всіх санітарно-епідеміологічних документів, встановіть необхідне обладнання і здійсніть всі свої дизайнерські задумки.
4
Найміть службовець персонал і навчіть його правильній роботі. Всі співробітники повинні добре розбиратися в сортах шоколаду , щоб допомогти покупцеві з вибором. Простежте за тим, щоб кожен працівник пройшов медичний огляд, і у нього на руках була медична книжка з роздільною здатністю працювати в даній галузі.
5
Подбайте про рекламу свого магазин а. Надрукуйте спеціальні візитки з вашою адресою і фірмовим логотипом і просочіть їх спеціальним розчином з шоколадним ароматом. Роздаючи такі візитки, ви будете залучати все нових і нових клієнтів. Зрідка влаштовуйте в магазин е дегустації, а за великі покупки робіть бонуси, даруєте подарунки та знижки.
6
Ні в якому разі не продавайте прострочений товар, інакше ви швидко зіпсуєте собі репутацію, не встигнувши гарненько розвернутися. Обов'язково стежте за умовами, в яких зберігається ваш товар, і не допускайте різких перепадів температури.