Як зробити випускний фотоальбом. смішні фрази випускний.

Випускний фотоальбом - стандартний атрибут шкільного життя. Як правило, і оформляють його стандартно, звертаючись до одного й того ж фахівця, з яким школа давно співпрацює. Якщо ви не хочете, щоб спогади про дитинство і юність зберігалися під типовою обкладинкою, зробіть фотоальбом своїми руками.
Вам знадобиться
  • - картон;
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - ножиці/канцелярський ніж;
  • - меблевий степлер;
  • - клей;
  • - куточки для фотографій;
  • - набір для скрапбукінгу;
  • - папір;
  • - принтер.
Інструкція
1
Підберіть картон для вашого альбому. Сторінки можна зробити з досить тонкого кольорового, формату А4. Для обкладинки купите палітурний картон, довжина якого приблизно в 2,5 рази більше довжини сторінок. Колір матеріалу вибирайте виходячи зі своїх переваг. Єдина рекомендація - сторінки повинні бути світлих пастельних відтінків (адже це тільки фон для фото), а обкладинку можна зробити яскравою.
2
Складіть листи А4 стопкою. Розгорніть їх горизонтально, вирівняйте. Від лівого краю відступите 1 см і прокреслите лінію, паралельну короткій стороні сторінки. За допомогою меблевого степлера прошийте стопку на цьому рівні двома скобами. Заздалегідь підкладіть під картон дерев'яну дощечку, щоб не зіпсувати робочу поверхню.
3
З палітурного картону виріжте обкладинку. Накресліть на ньому прямокутник. Щоб розрахувати розмір довгої сторони, помножте довжину сторінок на 2, приплюсуйте 1 см, до значення додайте товщину корінця. Коротка сторона прямокутника повинна бути більше аналогічного параметра сторінок на 1 см.
4
Покладіть обкладинку горизонтально (тобто короткі сторони виявляються з боків, довгі - вгорі і внизу). Розділіть її навпіл вертикальною віссю. Вправо і вліво від осі відкладіть по половині ширини корінця, прокреслите лінії. Від кожної з ліній відкладіть в сторону ще 1,5 см і також позначте відрізками. Центральну вісь зітріть. Решта лінії з виворітного боку обкладинки продавите олівцем або в'язальної спицею. Ці борозенки потрібні для того, щоб альбом не м'явся при відкриванні.
5
Змастіть ділянку обкладинки між крайніми борознами клеєм і надіньте обкладинку на альбом. Краю обкладинки повинні виступати над сторінками по 5 мм зверху, знизу і справа. Розгладьте картон, затисніть струбцинами або залиште під пресом з книг на 3-5 годин.
6
Купіть набір для скрапбукінгу. Виберіть папір з мотивами, які асоціюються у вас зі школою. Виріжте малюнки і наклейте їх на обкладинку. Перш ніж закріпити елементи, розкладіть їх без клею, щоб переконатися, що вийде вдала композиція.
7
В інтернеті знайдіть зразки каліграфічних шрифтів. Виберіть вподобаний і складіть з букв фразу «шкільний (або випускний) альбом». Роздрукуйте заголовок на папері, через копіювальний папір переведіть на обкладинку альбому і розфарбуйте акриловими фарбами.
8
На сторінки фотоальбому наклейте куточки для фотографій. На 1 сторінці розміщуйте одне фото вашого однокласника, праворуч від нього залиште вільний простір, де людина зможе написати спогади чи побажання.
9
На задню частину обкладинки наклейте паперовий кишеню. Попросіть однокласників і вчителів написати записку вам в майбутнє (30-літньому, 40-річному і т.д.). Складіть записки не читаючи в цю кишеню і не заглядайте в нього до призначеного часу.