Як визначити справжність грошей. відрізнити фальшиві гроші в лампі.

У звичайному житті, наприклад, при здійсненні покупки, ви можете зіткнутися з грошима, справжність яких викликає у вас сумніви. У цьому випадку використовуйте кілька способів для перевірки грошових знаків.
Інструкція
1
При наявності можливості перевірте сумнівну купюру спеціальним пристроєм. Для цього помістіть її під ультрафіолетову лампу. Крім водяних знаків ви повинні будете побачити дрібні кольорові волокна, розташовані на всій площі купюри.
2
Знайдіть на банкноті перфорацію. З її допомогою на папір наноситься малюнок з маленьких отворів, що означає номінал купюри.
3
Перевірте наявність металевої нитки. Вона повинна пронизувати банкноту впоперек зі стогони лівого або правого краю, залежно від номіналу купюри. Якщо в звичайних умовах нитка буде виглядати як невеликі прямокутники, то на просвіт вона повинна являти собою суцільну стрічку.
4
Вивчіть особливості фарби на купюрі. На банкнотах номіналом у п'ятсот і більше рублів фарбою зі зміною кольору виділені окремі елементи, наприклад, герб зображеного міста. Також міняти колір може і спеціальна заштрихованная смужка, яка є на грошах всіх номіналів. На ній при зміні кута нахилу також повинні з'являтися кольорові лінії.
5
Знайдіть на купюрі водяні знаки. Вони повинні включати в себе номінал вашої банкноти, а також частина основного зображення, видного на папері.
6
Майте на увазі, що наведені рекомендації відносяться тільки до російських банкнотам сучасного зразка. Євро або долари містять інші ступені захисту і повинні перевірятися відповідно до власних стандартів.
Зверніть увагу
Якщо у вас все ж залишаються сумніви щодо купюри, ви можете віднести її для перевірки в банк. Там співробітники за допомогою спеціального обладнання зможуть визначити справжність купюри з практично стовідсотковою ймовірністю.
Корисна порада
Центробанк рекомендує не обмежуватися знаходженням тільки однієї ознаки автентичності. Їх має бути мінімум три, щоб бути впевненим у результатах контролю. Приділіть особливу увагу великим купюрам - їх підробляють набагато частіше, ніж дрібні.