Як позбутися від лисини.

Поява залисин може бути пов'язано з багатьма факторами. Це може бути і несприятлива екологічна обстановка, і неправильне харчування, і прийняття деяких ліків. Але найголовніший фактор - це спадковість. Якщо ви знаєте, що у вашому роду раннє облисіння є поширеним, то починати боротися з облисінням слід до того, як ваші волосся почнуть випадати.
Інструкція
1
Заходи по боротьбі з облисінням залежатимуть від причин облисенія.Еслі причина генетична, то слід використовувати засоби по пробудженню сплячих цибулин. Справа в тому, що протягом усього життя людини, 80% цибулин функціонує, а 20% - сплять. Ось ці 20% можна стимулювати до зростання. Для цього застосовують такі народні засоби: Цибулева маска. Натріть цибулю на тертці, додайте свіжий мед і тепле реп'яхову олію. Втирайте цю кашку в шкіру голови, потім потрібно надіти шапочку для душу або купання, а зверху обмотати махровим рушником. Через півгодини змити за допомогою шампуню. Застосовувати 2 рази в неделю.Уксусний відвар коренів аїру. Для його приготування засипте 3 ст. л. подрібненого кореневища лепехи в півлітра столового винного або яблучного оцту і нагрівайте протягом 15 хвилин. Після застосування також змити. Подібним чином готується і відвар кропиви дводомної (4 ст. Л. Листя на 0,5 літра оцту) .Втірать в шкіру кашку з свіжих потовчених цибулинок черемші.
2
Якщо причина криється в зовнішніх причинах: несприятливий вплив навколишнього середовища, гіповітаміноз, хіміотерапія, то достатньо ліквідувати фактор впливу і волосся відновляться. Пийте вітамінні комплекси, постарайтеся переїхати в інше місце, користуйтеся засобами відновної медицини.
3
Якщо дозволяють фінансові кошти, можна зробити пересадку волосся. Ця процедура проводиться в амбулаторних умовах. Волосся беруть на потиличній частині і пересаджують сегменти шкіри з волосяними фолікулами на облисілу частину голови, заміщаючи її. Місця, з яких беруть фолікули, зашивають і прикривають сусідніми волоссям. Голову перебинтовували. Пов'язку знімають через 10-12 днів.
4
Крім пересадки волосся можлива редукція скальпа, коли ділянки плішині просто вирізаються і зшиваються. Цей спосіб застосовний при невеликому облисінні на верхівці або потилиці. Однак ці способи застосовні лише в разі, якщо облисіння не повне.
5
Якщо боротьба з облисінням не привела до позитивного результату, то варто зробити вибір на користь регулярного гоління голови. А що, кінематограф знає чимало прикладів брутальних лисих чоловіків, які є предметом обожнювання мільйонів жінок. Варто лише згадати імена Джейсона Стетхема, Віна Дизеля або Брюса Вілліса. А якщо ви пориється в інтернеті і знайдете фотографії з Гошею Куценко до того, як він почав збривати волосся на голові, то погодитеся з тим, що лисина йому набагато більше йде, ніж волосся.