Як вставити ключові слова.

Ключові слова - це такі фрази, за якими статтю або цілий ресурс люди знаходять в пошукових системах. Вони дають уявлення про основні поняття, головних моментах в конкретному тексті. Всі слова або фрази, за якими проводиться оптимізація сайту, називаються його семантичним ядром. Правильне включення даних словосполучень дозволяє просунути сайт по певних запитах, а значить зробити його більш популярним для користувачів.
Інструкція
1
Правильно виберіть ключові слова для сайту. Знайдіть частоту запитів по кожному ключовому слову в пошукових системах. На озброєння потрібно брати як високочастотні запити, які є самими популярними, так і рідкісні запити, які називають середньо і низькочастотними запитами. Вибирати ключові слова можна з кожної групи запитів, все залежить тільки від специфіки сайту. Потрібно пам'ятати про те, що по кожному ключу на сайті повинна бути відповідна інформація.
2
Вставляйте ключові слова , не акцентуючи на них увагу. Не так важливо, на яку тему буде надана інформація. Головне - правильно підібрати ключі і гармонійно вставити його в текст. Пам'ятайте, що статті, призначені для просування сайту, повинні сприйматися пошуковими роботами, але не відштовхувати читачів. Чим більше прямих входжень ключових слів буде в тексті, тим вище буде сайт в списку найбільш затребуваних.
3
Вставляйте прямі входження ключових фраз і в заголовок статті, і в заголовок першого рівня. Роботи миттєво реагують на такі фрази і розцінюють сторінку як більш релевантну. Відповідно сайт буде розташовуватися в списку найпопулярніших. Пам'ятайте про те, що існують ще й непрямі входження, які є тими ж ключами, але зміненими по падежу, числу або ж по порядку слів. Їх теж вставляйте в текст, але в довільному місці.
4
Виділяйте ключі жирним шрифтом і використовуйте як підписів до зображень. Це збільшує максимальне число використання даних слів, притому буде не настільки помітно для читача, але очевидно для роботів.
5
Враховуйте те, скільки разів вставляти ключові слова . Текст повинен легко читатися і нести інформацію, відповідну запиту. Зверніть увагу на таке поняття як щільність ключових слів, яке передбачає відношення загальної кількості ключів до загальної кількості слів у тексті. Просуваючи сайт в топ 30 або 10, вставляйте по 3 або 4 ключа на кожні 1000 знаків інформативного тексту. Так як грамотно складена стаття, особливо якщо в ній вживаються низькочастотні запити, з легкістю просуне сайт до лав відвідуваних.