Як повернути значок мови. повернути значок мови на панелі.

Встановлений у комп'ютері зараз мова введення відображається на іконці в правому нижньому кутку екрану або на окремій планці - «Мовний панелі» - в довільному місці робочого столу. Якщо цей корисний елемент інтерфейсу раптом зник, слід перевірити настройки його відображення в установках Windows або прикладної програми, що відповідає за його відображення.
Вам знадобиться
  • ОС Windows, програма Punto Swicher.
Інструкція
1
Якщо втрачений значок мови містився раніше поверх всіх вікон у невеликий окремої панельці на робочому столі, а тепер її не стало, швидше за все, відключився компонент ОС з назвою «Мовна панель». Щоб його повернути до роботи, скористайтеся «Панель управління» Windows - розкрийте головне меню, виберіть пункт «Панель управління» і в розділі «Годинник, мова та регіон» відкрився списку завдань клікніть по посиланню «Зміна мови інтерфейсу».
2
Коли на екрані з'явиться вікно з заголовком «Мова і регіональні стандарти», натисніть клавішу «І» або клацніть покажчиком миші по кнопці «Змінити клавіатуру». Запуститься наступне вікно - «Мови та служби текстового вводу».
3
Перейдіть на вкладку «Мовна панель» і натисніть клавішу «П» або поставте позначку в полі «Розташовується в довільному місці робочого столу». Якщо ви скористаєтеся клавішею «А» або позначку поставите в поле «Закріплена в панелі завдань», іконка з'явиться в правому нижньому кутку екрану, але переміщати її по робочому столу буде не можна.
4
Натисніть кнопку OK, повторіть цю дію в наступному вікні, закрийте «Панель управління» і процедура буде завершена.
5
Якщо у вашій операційній системі за відображення іконки мови на панелі завдань відповідав Punto Switcher, повернути на місце цей значок треба зміною установок програми. Відкрийте вікно програми - воно повністю віддано налаштувань додатка, розбитим на вісім розділів.
6
Потрібна вам установка поміщена на першу вкладку, що відкривається Punto за замовчуванням. Поставте відмітку в полі «Показувати значок на панелі завдань» - це третя зверху рядок в списку налаштувань. Тут же можна задати додаткові параметри відображення іконки мови, для цього призначені чекбокси полів «Зробити значок у вигляді прапорів країн» і «Змінювати колір значка при помічені». Виставивши всі потрібні прапорці, натисніть кнопку OK.