Як вибрати візитки.

Візитка є неодмінним атрибутом ділової людини. По ній можна багато чого довідатися про партнера, його соціальний статус. Але для того, щоб при замовленні візиток не потрапити в халепу, потрібно хоча б приблизно уявляти, як вони повинні виглядати.
Інструкція
1
При виборі візитних карток необхідно приділити особливу увагу високій якості друку. Як правило, візитки виготовляють за стандартними розмірами, на щільному папері, зазвичай білого кольору. Існує три основних способи їх виготовлення: офсет, цифровий друк і метод гарячого тиснення.
2
Ідеальним варіантом для керівників вважаються офсетні візитки . Такі картки відрізняються чіткістю зображення і тексту, ніколи не брудняться і не стираються. Також завдяки високій якості вони мають тривалий термін експлуатації.
3
Вагома перевага перед офсетом має цифровий друк візиток, оскільки вона вважається найменш витратною. Цінова категорія таких карток цілком дозволяє зробити велике замовлення. Більш того, зображення на них досить якісне, і деколи їх важко буває відрізнити від офсету.
4
Метод виготовлення візиток шляхом гарячого тиснення відомий досить давно. Ця технологія грунтується на застосуванні преса. При цьому використовується спеціальна стрічка з металевим напиленням, від якої на папері залишається слід. Хоча такі візитки дуже незвичайні і оригінальні, у них є один великий мінус - з часом зображення і інформація легко стираються з паперу.
5
Правила оформлення візиток необхідно чітко дотримуватися. Фон картки зазвичай вибирають білого кольору, а текст - чорного. Напис розташовується поперек, різного роду рамочки і завитки повинні бути відсутніми. Картки виконуються в прямокутній формі розміром 50 на 90 мм. Якщо візитку замовляє жінка, то розмір слід вибирати 40 на 80.
6
Важливе значення має і шрифт. Для того, щоб будь-яка людина зміг розібрати написане, слід вибирати класичний стиль. Зазвичай до відомостей включаються ім'я, прізвище, по батькові, посада та контактні дані.
Розміри візитної картки повинні відповідати міжнародним стандартам хоча б тому, що більшість виробників аксесуарів - визитниц, конвертів, гаманців - орієнтуються саме на них. Однак невеликі допущення в бік збільшення або зменшення розмірів візитки все ж можливі.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і виберіть Microsoft Publisher. Задайте необхідні вам розміри візиток або скористайтеся стандартними. Зверніться до студії дизайну або рекламне агентство, якщо ви не хочете робити їх самостійно, або поки не маєте можливостей для створення візиток високої якості.
2
Виберіть розмір в залежності від вашого статі. Так, вважається, що стандартні розміри візиток для чоловіків - 90? 50 мм, для жінок - 80? 40. Тим не менше, якщо ви гарячий прихильник (прихильниця) рівноправності статей, бажано все ж дотримуватися значень стандартних розмірів або близьких до них.
3
Якщо ви підтримуєте зв'язок з іншими державами (ділові, дружні), ви можете вибрати розмір візиток відповідно до стандартів, прийнятих в іншій країні. Втім, тут є свої нюанси. Так, євростандарт візиток - 85? 55 мм, однак якщо ви часто спілкуєтеся з представниками скандинавських країн, краще дотримуватися значень 90? 55 мм (ці ж параметри дійсні для Австралії та Нової Зеландії).
4
Якщо ви співпрацюєте з американцями і канадцями, вам зовсім не обов'язково розбиратися в метричній системі, прийнятої в цих країнах. Цілком буде досить, якщо ви замовите візитки розміром 88,9? 50,8 мм, що неважко при зверненні в рекламне агентство, або при самостійній роботі з Microsoft Publisher.
5
Якщо ви підтримуєте ділові або дружні зв'язки з японцями або жителями Гонконгу, вам будуть потрібні візитки з розмірами 91? 55 мм і 90? 54 мм відповідно. Жителі Китаю будуть задоволені, якщо ви при створенні візитки будете слідувати правилам Фен-шуй. Відповідно до Фен-шуй, стандартні розміри візиток, прийняті в Росії (90? 50 мм), бажано трохи змінити, оскільки 5 - число удачі, а 9 - навпаки. Але це зовсім не означає, що ви на догоду китайцям (або слідуючи цим вченням з власної волі) повинні вибрати інший стандарт для створення візиток. Цілком достатньо буде, якщо її лицьова сторона буде при оформленні розділена на 2 нерівні частини, розмір яких матиме сприятливі значення (наприклад, 90 мм - це 53 мм і 37 мм).