Як швидко навчитися ходити на каблуках.

Жінка на високих каблуках - це завжди витончено і красиво. Тільки на каблуках вона може відчути свою граціозність і неповторність. Але як пройтися по вулиці ходою королеви, якщо до цього ви ніколи на них не стояли?
Інструкція
1
Взуття на каблуках повинна бути, в першу чергу, зручною. Тому велика увага приділіть підбору взуття, навіть якщо вам доведеться переміряти цілу дюжину пар чобіт. Колодка повинна бути точно по вашій нозі - ні більше, ні менше. Пальці в туфлях не повинні упиратися в шкарпетку. Перед покупкою обов'язково пройдіться в обраній взуття.
2
Починати навчання необхідно з простих вправ. Встаньте на носок, зафіксуйте це положення і походіть так по квартирі кілька хвилин. Проробляйте цю вправу в будь-яку вільну хвилину. Ускладнити завдання можна, поставивши на голову книгу. Так ви навчитеся розправляти плечі і тримати спину прямо.
3
Далі необхідно перейти безпосередньо до каблуків. Починати краще з невеликого каблука в 4-5 см. Добре, якщо це будуть чоботи або півчобітки, оскільки в них нога триматиметься щільно. Поступово збільшуйте висоту каблука. Спочатку краще ходити по будинку близько години в день. Потім можна вийти на вулицю, але краще утриматися від довгих прогулянок.
4
При ходьбі намагайтеся тримати спину прямо, плечі повинні бути розправлені, коліна тримаєте прямо. Шкарпетки поставте трохи нарізно. Спочатку упирайтеся на п'яту, потім плавно переходите на носок. Можна уявити перед собою мотузку, по якій необхідно пройти.
5
Якщо після тренування ваші ноги сильно втомилися, зробіть легкий масаж ступень і гомілки. Також дайте відпочити ніжкам в гарячій ванні. Дуже добре знімає втому ніг ванна з гарячого чорного чаю або відвару звіробою. Потримайте в такому відварі свої ноги хвилин п'ять.
6
Для тренування литок ніг можна раз на день робити спеціальні вправи. Так, поставте ноги на ширині плечей і злегка зігніть коліна. Спробуйте кілька разів вставати на шкарпетки і плавно опускатися. При цьому намагайтеся максимально напружувати м'язи литок. Повторіть так близько 50 разів. Ця вправа допоможе вашим ногам стати міцними, і ви відчуєте, що ходити на каблуках стало набагато легше.
Здавалося б, вміння ходити на каблуках належить усім жінкам - адже мільйони жінок по всьому світу носять взуття на підборах, подчеркивающую їх жіночність, витонченість і гарну ходу. Проте насправді красива і впевнена хода в туфлях на високих підборах вимагає тренувань. У цій статті ми розповімо вам, як за 2-3 тижні навчитися відчувати себе впевнено в такому взутті.
Інструкція
1
Для початку спробуйте тренувати ходьбу на каблуках невеликої висоти - 5-6 см.Ето знизить незвичне напруга на ступні, а також дозволить вам звикнути до середньої висоті каблука, яка підходить для повсякденного іміджу на відміну від більш високих шпильок, які більше підходять для урочистих заходів і виходів у світ.
2
Почніть ходити на невеликих підборах, а якщо у вас немає такого взуття - кожен день тренуйтеся в ходьбі «на каблуках» босоніж. Зафіксуйте крок так, щоб п'ята була на висоті приблизно 5 см від підлоги, і ходите на носках по квартирі. Це зміцнить м'язи і дозволить звикнути до нового положення стопи.
3
Перший час ноги можуть відчувати дискомфорт - змащуйте їх кремами, робіть масаж і розслаблюючі ванночки з відваром звіробою або чорного чая.После того, як ви походили так тиждень, пробуйте переходити на більш високий каблук.
4
Крім того, ви повинні сформувати правильну витончену ходу, для цього також тренуйтеся будинку ступати з п'яти на носок і ходите по будинку в туфлях, намагаючись ступати впевнено і рівно. Утримуйте рівну поставу, чи не сутультесь, не опускайте голову. Через деякий час у вас в ході з'явиться впевненість і грація.
5
І наостанок рекомендується дуже уважно підходити до вибору взуття на підборах. Підбираючи туфлі, стежте, щоб їх колодка була максимально зручною для вашої ступні і не напружувала м'язи. У зручних туфлях ви зможете ходити як повільно, так і швидко, дивуючи оточуючих легкої і красивою ходою.
Зверніть увагу
На них не треба вчитися ходити, фішка в тому що потрібно вибрати туфлі зі зручною, саме для вас, колодкою, тоді ви здивуєтеся тому що ходити на підборах легко і вам залишиться тільки тримати спинку рівно.
Корисна порада
Отже, перше, що необхідно зробити, так це купити хороші дорогі туфлі. Від якості взуття залежатиме граціозність вашої ходи. Якщо ти вперше стаєш на шпильки, то не купуй туфлі на високих підборах.