Як швидко виділити об'єкт в Фотошопі. Як швидко виділити потрібний об'єкт в photoshope.

Одним з найбільш частих дій, скоєних при роботі в популярному графічному редакторі Adobe Photoshop, є створення областей виділення різних форм. Це дозволяє забезпечити вплив інструментів і фільтрів тільки на потрібні фрагменти зображення. Зазвичай подібними фрагментами є різні об'єкти і елементи композиції. Тому для ефективної роботи вельми важливо вміти швидко виділити об'єкт в фотошопі.
Вам знадобиться
  • - встановлений редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Використовуйте інструменти групи Marquee для швидкого виділення об'єктів, що мають правильну еліптичну або прямокутну форму. Активуйте Elliptical Marquee Tool або Rectangular Marquee Tool. Підведіть курсор миші до одного з кутів фрагмента зображення, який необхідно виділити. Натисніть ліву кнопку. Рухайте курсор для створення області виділення потрібного розміру. Відпустіть кнопку миші.
2
Скорегуйте створену область виділення, якщо це необхідно. В меню виберіть пункти Select і Transform Selection. Рухайте мишею краю відображеної рамки для досягнення потрібного результату. Двічі клікніть всередині області виділення для того, щоб зафіксувати зроблені зміни.
3
Щоб максимально швидко виділити об'єкт, заповнений одним кольором або групою близьких кольорів, а також єдиний об'єкт, розташований на однорідному фоні, використовуйте інструмент Magic Wand Tool. Активуйте його за допомогою кнопки панелі інструментів. Встановіть потрібне значення параметра Tolerance в панелі зверху. Клікніть мишею всередині об'єкта або однорідного фону. Якщо оброблявся фон, інвертуйте виділення, натиснувши Ctrl + Shift + I або вибравши в меню пункти Select і Inverse.
4
Застосуйте Quick Selection Tool для використання механізму «розумного» виділення. Після активації інструменту виберіть відповідну кисть, якшо по елементу управління Brush, розташованому у верхній панелі. При лівій кнопці миші проводите курсором по різним областям виділяється фрагмента зображення. Доможіться розповсюдження виділення на весь об'єкт.
5
Використовуйте інструменти групи Lasso для швидкого, але не завжди точного виділення складних об'єктів. Застосуйте Lasso Tool, якщо потрібно створити грубе виділення. Просто обведіть потрібну область курсором миші по контуру при натиснутій лівій клавіші. За допомогою Polygonal Lasso Tool виділяйте фрагменти, обмежені прямими лініями. Інструмент Magnetic Lasso Tool є найбільш «розумним» в даній групі. Він автоматично розпізнає кордону різнорідних фрагментів зображення. Його можна використовувати, наприклад, щоб виділяти контур обличчя на фотографії.
6
Почніть використання швидкої маски для виділення об'єктів або груп об'єктів складної форми. Активуйте маску, натиснувши на клавішу Q або кнопку Edit in Quick Mask Mode на панелі інструментів. Встановіть чорний колір переднього плану. Виберіть інструмент Paint Bucket Tool. Клікніть в будь-яке місце зображення. Активуйте інструмент Brush. Налаштуйте параметри його роботи за допомогою елементів управління верхньої панелі. Встановіть білий колір переднього плану.
7
Виділіть об'єкти . Зніміть з них маску шляхом зафарбовування пензлем. Для коригування неточно оброблених ділянок тимчасово перемикайтеся на чорний колір. Вимкніть маску тим же чином, яким вона була включена.
Корисна порада
Для редагування швидкої маски можна використовувати будь-які інструменти малювання. Зняти створене виділення можна за допомогою натискання клавіш Ctrl + D, а повернути - за допомогою Ctrl + Shift + D.
Редагуючи фотографії в Photoshop, часто доводиться виділяти об'єкти. За допомогою виділення об'єкта можна змінити колір, різкість, контрастність певного фрагмента або фону і зробити ще багато цікавого.
Інструкція
1
Існує декілька способів виділення об'єктів, і кожен з них буде актуальний в конкретній ситуації, бо не можна підібрати універсальний засіб виділення на увазі різних форм об'єкта, контрастності і однорідності фону і т.д.
2
Можна виділити об'єкт за допомогою інструменту Magnetic Lasso. Цей інструмент, на відміну від Lasso і Polygonal Lasso, дає можливість пересуватися по контуру об'єкта і виділяти його, не роблячи зайвих клацань миші. Але щоб домогтися точності виділення, слід бути максимально уважним. Будь-який інструмент з набору Lasso не дозволить вам відірватися від роботи, поки ви її не завершите, а це досить виснажливо. Якщо ви працюєте на ноутбуці, скористайтеся тачпадом - це пристрій в даному випадку зручніше миші.
3
Також об'єкт можна виділити за допомогою інструменту Pen Tool. Виділяючи об'єкт з його допомогою, ви можете після закінчення виділення виправити недоліки роботи, додавши додаткові точки по контуру. Робиться це за допомогою затиснутої клавіші Ctrl - Pen Tool перетворюється на курсор і дозволяє пересунути точку виділення. Після того, як ви завершили виділяти об'єкт, клацніть правою кнопкою на об'єкті, і натисніть Make Selection, виставивши значення 2 для розтушовування країв.
4
Якщо на вашій фотографії об'єкт знаходиться на однотонному тлі, можете скористатися швидким виділенням за допомогою інструменту Magic Wand Tool. Для цього виберіть інструмент і встановіть цифрове значення, яке буде в кожному випадку індивідуальним, і клацніть по фону. Спробуйте різні варіанти цифрового значення для інструменту, щоб домогтися точного виділення. Після цього натисніть Ctrl + Shift + I, щоб інвертувати виділену область.