Як визначити збірку по vin. Як дізнатися vin код автомобіля.

VIN-код - 17-значний універсальний ідентифікаційний номер транспортного засобу. Кожна цифра коду дає певну інформацію про машину: про місце і час складання, типі кузова, двигуна, номер моделі і т.п.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
VIN-код машини включає в себе три частини. Перші три цифри номера позначаються як WMI. Це світовий індекс компанії, що виготовила автомобіль. Перша цифра розшифровується як географічна зона виробника, друга служить для ідентифікації його країни, третя містить в собі назву самої фірми.
2
Зверніть увагу на наступні п'ять символів. Це - VDI, або описова частина. Йде з четвертої по дев'яту позицію номера включно. Вона має велику інформаційну навантаження і представляє інтерес для автолюбителя. Сенс цифр, як і порядок їх розташування, визначається безпосередньо виробником. У них може бути зашифрований тип кузова, двигуна, серія та номер моделі. Для кожної машини дані значення є суто індивідуальними.
3
Символи з 10 по 17 називаються VIS, або відмітна частина. Останні чотири знаки - це обов'язково цифри. Дев'ятий символ - контрольна цифра коду. За цим номером ви можете визначити коректність всього VIN. Десятим символом позначається модельний код автомобіля, одинадцятим завод складання машини. Решта цифри і букви зашифровують порядок виробництва і носять індивідуальний характер для кожного виробника.
4
Скористайтеся одним з численних on-line-сервісів інтернету для розшифровки VIN-коду. Якщо марка вашого автомобіля - Ford, зайдіть, наприклад, на сторінку: http://www.boserauto.de/index-8.1.3.html. У пропоноване поле введіть ідентифікаційний номер свого автомобіля і натисніть кнопку «Розшифрувати». На цій же сторінці наведені всілякі значення кожного із символів VIN-коду. Програма "VIN Informer" дозволяє дізнатися інформацію по 17-значному коду для різних марок машин. Майте на увазі, що ідентифікаційні номери автомобілів, які не відповідають стандартам зважаючи різних причин, які не розпізнаються на подібних ресурсах.