Як включити другу лінію.

Відповісти на другий дзвінок під час телефонної розмови цілком можливо. Цю досить зручну функцію користувачам мобільного зв'язку надають всі мобільні оператори.
Інструкція
1
Бути доступним для тих, що дзвонять навіть під час розмови зовсім не складно. Потрібно просто підключити опцію, що дозволяє здійснювати бесіду з другої лінією. Подібну послугу надають оператори всіх стільникових мереж. І найголовніше її перевага в тому, що встановити її можна абсолютно безкоштовно.
2
Для того щоб підключити дану опцію, достатньо всього лише зв'язатися зі своїм оператором (до речі, вони здійснюють цілодобовий прийом дзвінків) і висловити побажання бути завжди на зв'язку для всіх абонентів, що дзвонять.
3
Однак не все залежить від оператора. Адже навіть здійснене підключення не завжди може допомогти, якщо подібна функція не настроєна на телефоні. Щоб її підключити, потрібно трохи покопатися в своєму мобільному і зробити наступні дії.
4
Зайдіть в меню свого телефону, після чого виберіть розділ налаштувань. Подальші дії користувача телефону залежать від моделі мобільного.
5
На одних стільникових функція підключення стільникового підключається за допомогою входу в розділ «Додатки», з якого потрібно зайти в «Виклики». Потім виберіть опцію «Голосовий виклик». Перейдіть до пункту «Очікування виклику». І далі вказуйте потрібну дію: підключити або відключити.
6
На інших моделях назви розділів для підключення послуги трохи відрізняються. Але дії залишаються колишніми. З «Настройок» переходите в «Виклики». Вибираєте пункт «Послуга очікування виклику», а потім «Включити».
7
Відповісти під час бесіди з одним абонентом на дзвінок іншого можна натисканням клавіші «2» або «дзвінок» (зелена трубка). Або вибрати відповідну опцію з меню.
8
На деяких моделях телефонів для переходу на другу лінію потрібно набрати комбінацію * 43 #.
9
Втім, краще не експериментувати, а зв'язатися з вашим оператором і з'ясувати всі питання, що цікавлять вас моменти.