Як вставити в костюм в Фотошопі.

Програма Photoshop дозволяє змінювати вбрання частіше, ніж в реальному житті і без шкоди для гаманця. Заміна костюма також іноді потрібно в фотосалонах, якщо, наприклад, співробітнику міліції потрібно фото на документи, а форми у нього з собою немає.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія з людиною;
  • - фотографія для вилучення костюма або заготовки одягу у форматі PSD.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію з потрібним костюмом в редакторі Photoshop. Використовуйте інструмент «Ласо» (Lasso) або «Прямокутне ласо» (Polygonal lasso), щоб виділити одяг. Якщо предметів гардероба кілька, кожен виділяйте окремо і копіюйте на новий шар: «Шари» (Layer) - «Новий» (New) - «Копіювати на новий шар» (Layer via Copy).
2
Збережіть ці кілька шарів у файл форматі PSD. Це «рідний» формат редактора Photoshop. Зображення, які в ньому зберігаються, можна використовувати знову і знову для редагування. Ви також можете знайти вже готові заготовки з одягом в інтернеті.
3
У цьому ж вікні відкрийте фотографію з людиною, яку збираєтеся одягати. Бажано, щоб об'єкт і костюм були розгорнуті в одну сторону, тоді їх простіше буде поєднати. Розміри і якість зображень теж не повинні сильно відрізнятися, інакше фотографію з великою роздільною здатністю доведеться зменшувати.
4
Якщо вас влаштовує фон на фотографії з об'єктом, за допомогою інструменту переміщення скопіюйте шари з одягом в документ з цією фотографією. Шари з предметами гардероба повинні знаходитися вище шару з людиною, яку одягають.
5
Підкоригує розмір і положення костюма по відношенню до людини. Для цього, виділивши шар з предметом одягу, натисніть на пункти меню «Редагування» (Edit) - «Трансформування» (Transform) - «Вільне трансформування» (Free transform) або «Деформація» (Warp). За допомогою повзунків в різних частинах з'явилася сітки міняйте форму костюма на свій розсуд.
6
Можливо, вам подобається будь-яка фотографія разом з одягом, фоном і тілом і ви хочете вставити в неї чиєсь обличчя. Виділіть це обличчя і скопіюйте його на новий шар. Перенесіть цей шар в документ з тим зображенням. За допомогою інструментів трансформування зміните розмір особи пропорційно параметрам тіла. Використовуйте інструменти кольорокорекції, щоб гармонізувати кольору шкіри, яскравість і т.д. Злийте шари і збережіть зображення.