Як включити караоке.

Термін «караоке» має японські корені і перекладається як «кара» - порожній, «око» - оркестр. Позначає самостійне спів під музику на мотив творів відомих виконавців. При цьому слова пісні виводяться на екран.
Вам знадобиться
  • - мікрофон;
  • - потужна звукова карта;
  • - потужні колонки;
  • - програма для програвання караоке;
  • - програмний системний синтезатор
Інструкція
1
Налаштуйте свій комп'ютер для караоке-співу. Підключіть до системного блоку мікрофон, відрегулюйте посилення (кнопкою «настройки»), щоб почути себе в колонках.
2
Для більш чіткого звучання вам, можливо, знадобиться нова звукова карта, наприклад, одна з таких: Digital (SB0220), Creative SB Live 5.1, Sound Card PCI та ін. Вони змінюють тональність і покращують звучання в цілому. Програмне забезпечення до них (драйвера) можна безкоштовно скачати в інтернеті. Крім того, наявність додаткової звукової карти значно спрощує включення мікрофона для співу. Просто застроміть штекер у відповідний вхід.
3
Встановіть на комп'ютер програму для програвання караоке. Можна завантажити її з інтернету. Для цього наберіть в пошуковому рядку свого браузера запит: Karaoke Player. Після установки даної програми, зайдіть в опції налаштувань і здійсните підстроювання під свій комп'ютер. Завдяки наявності зручного для користувача меню, в якому все розписано максимально доступно, налаштувати програму караоке не складе особливих труднощів.
4
Якщо у вас під'єднані звичайні невеликі комп'ютерні колонки, поміняйте їх на професійні, більш потужні. Тоді ви зможете оцінити весь спектр звучання свого голосу і без проблем розважатися разом з друзями.
5
Для найкращого відтворення встановіть на комп'ютері програмний системний синтезатор, наприклад, YAMAHA XG SoftSynthesizer S-YXG50. Після цього зайдіть в налаштування програвача караоке і вкажіть даний синтезатор як пристрій, який відтворює файли караоке.
6
Перезавантажте комп'ютер, відшукайте на «Робочому столі» ярлик програми караоке, запустіть програму. Виберіть яку-небудь вподобану вам пісню з каталогу, читайте її текст з екрану, не забуваючи при цьому співати в мікрофон.