Як вставити мод в гру.

Контент, що міститься в будь-якій грі, кінцевий. Якими б величезними були досліджувані території, яке б кількість додаткових квестів не було задумано - всі вони коли-небудь закінчаться, не залишаючи геймерам нічого, крім повторного проходження. Ситуацію рятують « моди » - різного роду поліпшення і доповнення, покликані розширити можливості гравця.
Інструкція
1
Скачайте офіційні DLC. Це - модифікації, створювані розробниками гри і поширювані за окрему вартість. Після покупки оной в онлайн-магазині ви можете скачати інсталятор, який визначить директорію установки гри і розпакує вміст архіву туди. Активувати DLC не потрібно, і вам залишиться тільки знайти встановлений контент в самій грі (наприклад - дістатися до необхідної локації і взяти квест, якого раніше не було). Подібного роду доповнення можна знайти для таких ігор, як Mass Effect, Batman: Arkham City і Assassin's Creed.
2
Встановіть плагін. Це невелике розширення, розроблене фанатами гри - квест, зброю, локація або непередбачена можливість. Вам належить скачати архів з файлами і розпакувати в певну папку (для кожної гри - свою, уточніть в інструкції до моду). Після розпакування запустите лаунчер гри (віконце в windows, в якому ви можете вибрати попередні параметри запуску) і у вкладці Plugins поставте галочку навпроти встановленого доповнення. Кількість полігонів не обмежена, однак переконайтесь, що вони не будуть конфліктувати один з одним. Такий тип установки модов актуальний для ігор типу The Elder Scrolls і Fallout: New Vegas.
3
Замініть файли оригінальної гри. Найчастіше, аматорські модифікації не знаходять нічого кращого, ніж встановити моди поверх контенту, створеного розробниками. Замінити моделі персонажів, зброї і текстури по своєму смаку ви можете, скачавши архів з ними ж на будь-якому фанатському сайті. Вам належить розпакувати архів в директорію гри і замінити оригінальні файли, тому не зайвим буде зробити резервну копію. Після запуску гри моди будуть помітні відразу, ніякої активації не буде потрібно. Подібне можна зустріти в Half-Life 2, Counter-Strike і Deus Ex.
4
Кардинально зміните гру. Нерідко трапляються великі доповнення, які змінюють безліч аспектів гри - аж до кардинальної зміни концепції. У переважній більшості випадків подібні моди мають інсталятор, а тому встановлюються як звичайні DLC. Найбільш часто подібні проекти можна зустріти на движку Source (встановлюються на Half-Life 2) і відносно старих проектів: KoToR 2, Doom 3 та інших.
Кожному любителю комп'ютерних ігор хочеться час від часу додати в свою гру чогось новенького, свіжого. Поліпшити і урізноманітнити цю гру можна самому. Слід придумати свій, особистий мод, або завантажити та встановити новий мод з інтернету.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, комп'ютер з сучасною операційною системою.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті цікаву для вас актуальну версію мод а. Актуальну - це значить найбільш пізню за часом публікації, і обов'язково зазирніть на сайт автора мод а для перевірки наявності найновіших версій мод а.
2
Скачайте файл- архів з мод ом.
3
Разархівіруйте в окрему папку вміст завантаженого файлу.
4
Вивчіть уважно інструкцію і створіть резервні копії ваших файлів, якщо мод вимагає зміни бази даних.
5
Виконайте чітко всю послідовність дій зазначених в інструкції.
Зверніть увагу
Зазвичай моди поширюються в зручному вигляді, щоб без особливих зусиль їх можна просто скопіювати в папку, відповідну грі. Але так буває не завжди, тому завжди робіть резервні копії своїх файлів, щоб можна було повернутися до початковим даним. Встановлювані моди можуть конфліктувати між собою, тому рекомендується обов'язково читати описи цих модов на сайтах авторів. Це допоможе уникнути непотрібних питань. Якщо в назві мода стоять префікси, то вам слід бути уважним. Зазвичай це означає, що даний мод ще не пройшов, якийсь доопрацювання і може не підтримуватися автором.
Корисна порада
Якщо ви не знайшли інструкції по установці мода, значить для цього мода вона не є необхідною. Виходить, цей мод володіє якісним інсталятором, який сам знайде те місце, куди встановити файли мода і зробить все за вас. Вам залишається тільки перезапустити гру, і якщо всі кроки по установці були виконані, вірно, то в списку «Мої ігри» з'явиться новенький мод. Запустивши його, ви зможете насолодитися новою версією гри.