Як викласти файли на сервер. де зберігається все файли того або іншого сайту.

На сервері , обслуговуючому сайти, маються папки по числу користувачів. У кожній з них зберігається набір файлів, що становлять зміст того чи іншого сайту. Це можуть бути HTML- файли, зображення, скрипти тощо.
Інструкція
1
Для доступу до користувальницької папці сервера через веб-інтерфейс зайдіть на сайт хостинг-провайдера за допомогою звичайного браузера. Введіть надані вам після реєстрації логін і пароль. На завантажиться після цього сторінці знайдіть розділ під назвою «Управління файлами» або подібний. З'явиться список наявних файлів і папок. Їх можна видаляти, переміщати в інші папки. Деякі веб-інтерфейси дозволяють також редагувати HTML- файли. А щоб завантажити на сервер інші файли або замінити вже наявні, перейдіть в бажану папку, після чого знайдіть кнопку «Огляд» і натисніть на неї. Виберіть в файлової системі локального комп'ютера файл, а потім натисніть кнопку "Ок". Після закриття вікна натисніть на кнопку «Завантажити». Якщо на сервері вже є попередня версія файлу, для її перезапису натисніть на кнопку «Так».
2
Щоб отримати доступ до своєї папці на сервері по стандарту FTP, скористайтеся програмним клієнтом цього протоколу. Браузер для цього не підійде: він дозволяє лише переглядати вміст FTP-серверів, але не змінювати його. Також як такого клієнта підходять деякі менеджери файлів, наприклад, Midnoght Commander і Far.
3
Знайдіть в меню програми пункт, що дозволяє відкрити з'єднання з FTP-сервером. Наприклад, в Midnight Commander: «Ліва панель» (або «Права панель») - «FTP-з'єднання».
4
Адреса FTP-сервера дізнайтеся на офіційному сайті провайдера. Введіть його у відповідне поле. В решту поля введіть номер порту, логін і пароль. Деякі клієнти дозволяють вводити всі ці дані в один рядок, наприклад, так: ftp://логін: пароль@server.domain: портДля програми Midnight Commander синтаксис цього рядка дещо інший:/# ftp: логін: пароль@server.domain: порт
5
Після з'єднання ви будете переміщені в свою папку автоматично. Якщо цього не відбудеться, перейдіть в неї вручну. Зазвичай шлях до неї такий:/home/ваш_логін.
6
Здійсніть копіювання файлів в свою папку, після чого розірвіть з'єднання (якщо використовується диспетчер файлів, для розриву з'єднання відкрийте у відповідній панелі будь-яку з локальних папок).
Зверніть увагу
Чи не перезаписувати файли, не будучи впевненим у тому, що попередній варіант більше не потрібен. Не видаляйте файли, не зробивши локальної резервної копіі.Не розміщуйте на сервер чужі твори без дозволу правообладателей.Не намагайтеся отримати доступ до чужих папках на сервері і міняти їх вміст.
Необхідність створення власного сервера, як правило, виникає при бажанні організувати для користувачів доступ до яких-небудь файлам. Доступ може бути як вільним, так і з аутентификацией - тобто введенням логіна і пароля. Створити найпростіший сервер можна на основі звичайного домашнього комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск з Windows 7;
Інструкція
1
Якщо ви хочете організувати доступ до файлів, то вам знадобиться ftp-сервер. Протокол FTP вельми зручний для перегляду каталогів віддаленого комп'ютера, робота з ним мало відрізняється від використання звичайного «Провідника» Windows. Як правило, «важкі» файли викладають для скачування саме на ftp-серверах.
2
Найпростіше створити свій сервер в Windows 7, проте вам знадобиться інсталяційний диск, так як при інсталяції операційної системи ftp-сервер автоматично не ставиться. Вставте диск в дисковод, закрийте що випливе віконце. Потім відкрийте шлях: «Пуск» - «Панель управління» - «Програми та засоби». Коли відкриється вікно, виберіть пункт «Включення або вимкнення засобів Windows».
3
У наступному вікні, вам знадобиться список «Служби IIS», розгорніть його. Після цього вже в ньому розкрийте список «Сервер FTP». Поставте галочку на пункті «Служба FTP». У вже згадуваному списку «Служби IIS» відшукайте список «Засоби управління Web-сайтом». Розкрийте його, поставте галочку на пункті «Консоль управління IIS», натисніть ОК. Після цього операційна система встановить відмічені компоненти.
4
Тепер вам треба налаштувати ftp-сервер. Відкрийте «Панель управління», виберіть «Система і безпека» - «Адміністрування» - «Керування комп'ютером». У вікні знайдіть і розкрийте групу «Служби і додатки», потім відкрийте «Диспетчер служб IIS». У віконці «Підключення» виберіть директорію «Сайти». Потім праворуч, в розділі «Дії», натисніть на пункт «Додати FTP-сайт».
5
У вікні «Відомості про сайт» вкажіть його ім'я та розташування. За замовчуванням шлях до сайту такою: З: \ inetpub \ ftproot. Ввівши потрібні дані, натисніть «Далі». У новому вікні вкажіть настройки прив'язки і SSL. Прив'язка: «Усі вільні», порт 21. Розділ SSL: «Без SSL». Натисніть «Далі», в новому вікні нічого не чіпайте. Натисніть «Готово», сайт буде створений.
6
Залишилося налаштувати брандмауер Windows. Знову відкрийте «Панель управління», потім «Система і безпека» - «Брандмауер Windows» - «Додаткові параметри». Знайдіть пункт «Правила для вхідних підключень», активуйте «FTP-сервер (вхідний трафік)» та «FTP Server Passive (FTP Passive Traffic-In)». Цими діями ви відкрили 21 порт для вхідних з'єднань і задали діапазон портів для пасивного режиму.
7
У розділі «Правила для вихідного підключення» активуйте пункт «FTP Server (FTP Traffic-Out)», цим ви відкриєте 20 порт для вихідних з'єднань. Тепер користувачі можуть підключатися по вашому ip-адресою до вашого ftp-серверу, переглядати і скачувати які на ній файли. Ви можете налаштувати доступ по паролю, для цього зайдіть в розділ «Локальні користувачі та групи» і створіть нових користувачів.