Як налаштувати веб камеру. Як користуватися веб камерою на ноутбуці.

  •  Веб камера поступово стає стандартним елементом будь-якої комп'ютерної системи, а більшість сучасних моделей ноутбуків виробляються вже з вбудованою веб камерою.
  •  Настільки висока популярність веб камер легко з'ясовна: це пристрій дозволяє отримувати зображення цілком прийнятної якості при незначній вартості, воно легко освоюється навіть початківцями користувачами, надаючи найширший набір функцій, починаючи від відеодзвінків в будь-яку точку світу через інтернет (а в інтернеті така можливість надається безкоштовно) і закінчуючи можливістю зробити знімок самого себе для сторінки в соціальній мережі не встаючи з улюбленого крісла. Зокрема, веб камеру можна використовувати для трансляції зображення по локальній мережі і навіть в інтернет, організувавши таким чином імпровізовану онлайн-телестудію або систему відеоспостереження за будинком з роботи.
  •  Для цього завдання налаштувати веб камеру виключно просто, цей процес ні в кого не викличе утруднень.
  •  1. Якщо це ще не зроблено, то веб камеру необхідно придбати, розпакувати, підключити до комп'ютера і встановити програмне забезпечення з доданого до неї диска. Як правило, все це не викликає ускладнень, ніяких специфічних налаштувань при установці робити не потрібно.
  •  2. Щоб налаштувати веб камеру для онлайн мовлення скористаємося однією з програм, що забезпечують такий функціонал, наприклад FlyDS (http://www.asvzzz.com). Основним призначенням цієї програми є відтворення телесигналу, прийнятого комп'ютерним TV-тюнером, однак і сигнал з веб камери вона прекрасно вміє обробляти. Завантажте програму і встановіть її.
  •  3. Запустіть FlyDS, відкрийте вікно Настройок (пункт Capture) і перейдіть на вкладку Network (Мережа). Тут досить вибрати порт, наприклад 8081, і натиснути кнопку Старт внизу. Трансляція розпочалася.
  •  4. Для перегляду трансляції в будь-якому медіаплєєре необхідно відкрити URL, де ввести IP-адресу комп'ютера, з якого виробляється мовлення. Дізнатися IP-адресу можна, набравши в командному рядку команду ipconfig.Для мовлення в інтернет краще подбати про отримання у провайдера статичного IP-адреси. Інакше при кожному вході в мережу адресу камери буде змінюватися, і глядачам доведеться кожного разу знов його впізнавати перш ніж продовжити перегляд.