Як повернути віддалений робочий стіл. видалив значки з робочого столу Як повернути.

Зникнення значків робочого столу може викликатися декількома причинами. Відновлення ярликів може бути здійснено користувачем стандартними засобами ОС Windows без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню робочого столу кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Упорядкувати значки». Скористайтеся підкоманду «Відображати значки робочого столу ».
2
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», при неможливості відображення ярликів і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Властивості папки" і перейдіть на вкладку «Віл» в діалоговому вікні. Застосуйте прапорець в рядку «Показувати приховані файли і папки» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
3
Поверніть ярлики і папки робочого столу , знявши з них атрибут «Прихований». Для цього поверніться в головне меню «Пуск» і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте cmd в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти командного рядка, натиснувши кнопку OK. Введіть attrib/D/S -h "% allusersreofile%/Робочий стіл/*" в текстове поле інтерпретатора команд для того, щоб зняти атрибут «Прихований» з файлів і значків загального робочого столу , і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter.
4
Використовуйте синтаксис attrib/D/S -h "% userprofile%/Робочий стіл/*" для того, щоб зняти атрибут прихований зі значків робочого столу користувача , і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши функціональну клавішу Enter. Скористайтеся клавішею F5, щоб оновити ярлики.
5
Ще раз викличте контекстне меню робочого столу кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості екрану». Виберіть опцію «Робочий стіл» і перейдіть в розділ «Налаштування робочого столу ». Переконайтеся в тому, що в рядку «Виконувати очищення робочого столу кожні 60 днів» знятий прапорець, і при необхідності поверніть потрібні значки з цієї папки.
6
Розкрийте корзину і при необхідності відновите випадково видалені ярлики робочого столу .