Як вести себе з холериком.

З чотирьох типів темпераменту холерик - найяскравіший, пристрасний і запальний. Його характеризують також самовпевненість, владна мова, активна жестикуляція, часта зміна настроїв. Щоб завоювати його увагу і повагу, необхідно вибрати певну тактику поведінки.
Інструкція
1
Під час дружньої або ділової бесіди говорите досить голосно і чітко. Холерики недолюблюють тих, хто мимрить, і можуть образити їх грубуватими ремарками. Якщо у вас невиразна і тиха мова, попрацюйте над собою, робіть вправи для голосу, наприклад, у вільну хвилинку повторюйте скоромовки або співайте, що не ковтаючи слова. Добре поставлена мова допоможе не тільки знайти спільну мову з холериком , але й придбати впевненість у собі.
2
Люди яскравого темпераменту більшою мірою схильні до самозамилування. Вони прагнуть бути в центрі уваги, а також не пропускають повз вуха жодного компліменту. Чи не льстите холерикам, а щиру похвалу або просто подяку проговорюйте сміливо, відкрито і чесно.
3
Вони зовсім не виносять критики і іноді навіть нешкідливу жарт можуть прийняти на свій рахунок. Якщо вас щось не влаштовує, постарайтеся привести чіткі і вагомі доводи. Не підвищуйте тон - холерика здатний перекричати тільки холерик. Ніколи не звинувачуйте його в усіх промахах, інакше замість конструктивної розмови вийде скандал з биттям посуду. Для однієї бесіди вибирайте тільки одне спірне питання. Почніть з похвали, а закінчите вдячністю за конструктивний діалог.
4
Не будьте повільні і не вимагайте рутинного виконання обов'язків від нього. Краще зайвий раз запросіть холерика в театр чи на концерт з подальшим обговоренням. Люди цього типу темпераменту дуже люблять творчість. Під час спільної подорожі не зупиняйте його, якщо він побажає залізти на гірський валун або відправитися на сафарі. Але будьте поруч: якщо холерик зіткнеться з труднощами, вам належить робити якісь дії, поки він буде обурюватися і розмахувати руками.
5
Холерик - лідер, який незамінний у бізнесі, але вельми категоричний у сімейному житті. Він погано розмежовує ділове і сімейне простір, любить розпоряджатися. Якщо його щось не влаштовує, попросіть показати вам, як краще зробити те чи інше: вести авто, різати салат, переодягати малюка, грати з кішкою, цілуватися і т.д. Будучи схильним до марнославства, холерик швидко увійде у смак, адже ви тільки що визнали його оригінальність і родзинку.