Як взяти довідку від психіатра. довідка про стан психічного здоров'я.

Довідка від психіатра вимагається при оформленні або заміні водійського посвідчення, для органів опіки та піклування при отриманні прав на піклування, а також при оформленні великого банківського кредиту. Щоб її отримати, необхідно звернутися в крайової психоневрологічний диспансер з пакетом документів.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - талон;
  • - медична карта.
Інструкція
1
Довідка від психіатра видається на підставі звернення, після огляду лікаря або медичної комісії, що складається з трьох і більше фахівців. Якщо ви не перебуваєте на обліку, отримати довідку не складе особливих проблем. Чекати рішення або висновку комісії вам не буде потрібно.
2
Для отримання довідки зверніться в реєстратуру крайового психоневрологічного диспансеру, пред'явіть паспорт, заплатите за послугу з оформлення медичної довідки, отримаєте талон до лікаря для проходження медичного огляду. У деяких клініках медичний огляд проводиться в порядку загальної черги, без отримання талона.
3
Лікар-психіатр вас огляне і винесе свій висновок стан вашого психічного здоров'я, випише довідку, поставить підпис та особисту печатку. Далі вам необхідно знову звернутися в реєстратуру, щоб на довідці вам поставили прямокутну і гербову печатку крайового психоневрологічного диспансеру.
4
Якщо вам видали медичну карту в поліклініці або в органах опіки та піклування і в ній вказаний лікар-психіатр, то крім медичної довідки вам необхідно отримати підпис і печатка лікаря в виданої карті. Для цього пред'явіть її лікарю при огляді. Також в медичній карті потрібно поставити прямокутну і гербову печатку медичного закладу, без якого підпис психіатра з проставленою тільки особистою печаткою недійсна.
5
У випадку якщо ви колись складалися або перебуваєте на обліку в психоневрологічному диспансері, вам буде потрібно отримати висновок медичної комісії про стан вашого психічного здоров'я.
6
Комісія лікарів проводиться не кожен день, тому для отримання довідки з медичним висновком вам доведеться чекати, і якщо вона вам необхідна терміново, плануйте похід в психоневрологічний диспансер заздалегідь.