Як візуально зробити особу вже. прибрати друге підборіддя рум'янами.

Навчитися візуальному скульптування може будь-яка жінка, що опанувала деякими тонкощами макіяжу. За допомогою тону, пудри різних відтінків, олівців і рум'ян ви приберете пухкі щоки, позначите лінію скул і підборіддя і звузите занадто широке особа .
Вам знадобиться
  • - база під макіяж;
  • - пудра кольору засмаги;
  • - темні рум'яна коричнево-сливового відтінку;
  • - коректор;
  • - пудра нейтрального тону;
  • - хайлайтер;
  • - тіні для повік;
  • - кисть для пудри;
  • - плоска кисть;
  • - лінійка.
Інструкція
1
Уважно огляньте себе в дзеркало. Вирішіть, яку саме форму ви хочете надати своєму обличчю. Щоб зробити його більш вузьким, потрібно затемнити бічні частини. Для більш витонченого рельєфу не завадить підкреслити вилиці, візуально прибрати друге підборіддя і зробити овал більш чітким.
2
Підготуйте шкіру. Протріть її зволожуючим тоніком і нанесіть базу під макіяж. Ви можете вибрати засіб з ефектом матування або сяйва. Для нерівній, що лущиться шкіри підійде засіб на основі силіконів, моментально створює ефект гладкого і доглянутого особи. Не використовуйте базу з великими блискітками - вони зведуть нанівець всі зусилля по скульптування.
3
Приховайте недоліки шкіри, точково завдавши на них щільний коректор. Ретельно розтушуйте його і припудріть особа розсипчастої матовою пудрою нейтрального відтінку.
4
Прикладіть лінійку до обличчя, ведучи її від кута рота до верхньої частини вуха. Наберіть на плоску кисть трохи пудри кольору засмаги або рум'ян коричнево-сливового відтінку. Рожево-червону гаму рум'ян краще не використовувати - вони зроблять особа занадто яскравим. Проведіть впевнену лінію і розтушуйте її м'якою кистю. За необхідності додайте ще трохи пудри або рум'ян. Повторіть прийом з іншого боку особи.
5
Наберіть темну пудру на кисть і окресліть контур нижньої щелепи. Акуратно розтушуйте лінію, домагаючись плавності переходу кольору. В ідеалі він повинен виглядати тінню, що прибирає зайвий обсяг.
6
Занурте пухнасту кисть в темну пудру і широкими розмашистими рухами тонуйте бічні сторони особи, рухаючись від чола до підборіддя. Робіть великі штрихи у вигляді запитах. Якщо необхідно, додайте трохи кольору, провівши під вилицею вузьку смугу рожевими рум'янами і розтушувавши їх.
7
Якщо у вас намічається друге підборіддя, приховайте його за допомогою ретуші. Закиньте голову і двома рухами пензля з темною пудрою намалюйте трикутник, що сходиться під підборіддям. Растушуйте контури. Якщо вони здаються вам занадто різкими, пом'якшите їх, злегка обробивши забарвлену область світлою пудрою.
8
Нанесіть на повіки матові тіні сіро-коричневої гами. Виділені нейтральним тоном очі зроблять особа більш худим. Щоб надати додаткову рельєфність, підкресліть область під бровою, перенісся і підборіддя світлим хайлайтер у вигляді пудри або гелю. Не перестарайтеся - особа не повинно блищати. М'яке висветленіе і сяйво його середній частині - ось результат, до якого варто прагнути.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a-dO3OsrZnk
Дуже часто жінки бувають незадоволені своєю зовнішністю, а зокрема овалом особи. Скорегувати його і візуально округлити можна за допомогою косметики і зачіски. Зробити це можна по-різному, декількома способами.
Інструкція
1
Візьміть тональну основу, тон якій буде темніше вашого натурального кольору шкіри. Нанесіть її на верхню частину лоба і на нижню частину підборіддя. Добре розтушуйте за допомогою пудри. Чіткої межі між тонами бути не повинно, повинен спостерігатися плавний перехід. Дана процедура трохи вкоротить особа .
2
Далі візьміть світлу пудру. Нанесіть її по напрямку від щік до вух. Тим самим ви зробите особа ширше і наблизити його до круглій формі.
3
Візьміть рум'яна. Скористайтеся старовинним перевіреним способом: втягніть щоки і в області, де утворилися вилиці, нанесіть дві косі лінії рум'янами. Добре їх розтушуйте.
4
Щоб надати круглу форму запалих щоках, круговими рухами нанесіть тональну основу світлого відтінку. Потім добре припудріть за допомогою розсипчастої пудри і розтушуйте.
5
Ще більше округлити особа можна за допомогою форми брів. Якщо у вас витягнуте особа , то вибирайте пряму форму. Вона не тільки округлить особа , але і зробить його риси більш жіночними і м'якими. Якщо ж особа у вас квадратної форми, то краще віддати перевагу загостреним формам.
6
Якщо ви хочете, щоб ваше особа зорово здавалося круглее, поміняйте зачіску. Наприклад, рівна чубчик або зачесане в хвіст волосся значно округлять особа . Також бажаного результату можна добитися, якщо зробити проділ волосся на боку. А проділ посередині голови навпаки зробить особа більш витягнутим. Підстрижіть волосся таким чином, щоб їх довга була до плечей, а на рівні щік вони були пишними. Якщо ви володарка кучерів, то зробіть стрижку середньої довжини. При цьому укладайте набік волосся, піднімаючи їх небагато треба лобом. Якщо ваші волосся пряме, то ідеальним варіантом для вас стануть пасма на рівні щік. При цьому укладайте чубок трохи набік, щоб вона приховувала частину лоба. Дані прийоми так само допоможуть візуально округлити особа .
7
Не забувайте про аксесуари. Наприклад, вдало підібрані окуляри допоможуть візуально скорегувати особа . Щоб його округлити, вибирайте великі квадратні окуляри. Від «крапельок» і вузьких очок краще відмовитися. Кепки з козирком, що приховують частину лоба, і круглі капелюшки так само здатні округлити особа .