Як включити контроль облікових записів.

У версії OS Windows Vista і Windows 7 розробниками додана функція « Контроль облікових записів» (UAC). Її завдання - підвищити надійність системи, заборонивши недосвідченим користувачам здійснювати потенційно небезпечні дії.
Інструкція
1
Якщо на вашому комп'ютері встановлена Windows Vista, викличте рядок «Відкрити» поєднанням Win + R або відзначивши опцію «Виконати» меню «Пуск». Запишіть в рядок команду msconfig і підтвердіть, натиснувши ОК. Відкриється вікно «Конфігурація система». Перейдіть в закладку «Сервіс» і відзначте пункт «Включити контроль UAC». Для ініціації процесу натисніть «Запуск», потім перезавантажте комп'ютер.
2
Можна застосувати інший спосіб. Зайдіть в «Панель управління» і розкрийте вузол «Облікові записи користувачів». Перейдіть по посиланню «Включення або відключення контролю ...». Поставте прапор в чекбокс поруч з пунктом "Використовуйте контроль облікових записів ...» і підтвердіть, натиснувши ОК. Комп'ютер перезавантажте.
3
UAC включається також через реєстр. Викличте вікно запуску програм поєднанням Win + R або за допомогою опції «Виконати» меню «Пуск». Запишіть в рядок regedit і знайдіть у редакторі реєстру кущ HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem.
4
Розкрийте папку System і в правій частині екрана відзначте курсором параметр EnableLUA. В меню «Правка» виберіть опцію «Змінити» і введіть «1» в полі «Значення». Підтвердіть зміни, натиснувши ОК. Для завершення процесу перезавантажте комп'ютер.
5
Змінити значення параметра можна по-іншому. Клацніть по ньому правою клавішею для виклику контекстного меню і виберіть опцію «Змінити».
6
Якщо комп'ютер працює під управлінням Windows 7, натисніть «Пуск» і введіть у рядок пошуку UAC. У списку результатів пошуку перейдіть за посиланням "Зміна параметрів контролю облікових записів ...» Система відкриє вікно параметрів управління обліковими записами.
7
Змінюючи положення движка налаштування видачі повідомлень, встановіть необхідний, з вашої точки зору, рівень захисту. В крайньому нижньому положенні контроль буде відключений. В крайньому верхньому система буде вимагати підтвердження будь-яких дій. Щоб підтвердити зміни, натисніть ОК, потім перезавантажте комп'ютер.