Як включити службу віддалено.

Віддалене включення і відключення служби в операційній системі Windows може бути здійснено за допомогою спеціалізованої утиліти Sysinternals PsService, що входить в пакет PsTools і призначеної для автоматизації цієї процедури.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що порти 139 і 445 відкриті на комп'ютері, підметі включенню потрібного сервісу в віддаленому режимі. Зверніть увагу на те, що здійснення даної процедури припускає наявність адміністраторських прав у користувача.
2
Завантажте на комп'ютер архів пакета PsTools з офіційного сайту Microsoft Sysinternals і розпакуйте його в будь-який зручний місце. Знайдіть виконуваний файл програми pssevice.exe.
3
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» на своєму комп'ютері, і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте cmd в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти командного рядка, натиснувши функціональну клавішу Enter.
4
Перейдіть в папку з додатком psservice.exe. Зверніть увагу на те, що при першому запуску додатка необхідно підтвердити свою згоду з угодою про ліцензії, натиснувши кнопку Agree у вікні запиту системи. Надрукуйте командуpsservice.exe \\ імя_удаленного_компьютера -u имя_учетной_записи_администратора_удаленного_компьютера -p пароль_администратора_удаленного_компьютера start ім'я_служби текстовому полі інтерпретатора команд і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter.
5
Зупинка обраної служби проводиться за допомогою командиpsservice.exe \\ імя_удаленного_компьютера -u имя_учетной_записи_администратора_удаленного_компьютера -p пароль_администратора_удаленного_компьютера stop імя_служби.Іспользуйте сінтаксісpsservice.exe \\ імя_удаленного_компьютера -u имя_учетной_записи_администратора_удаленного_компьютера -p пароль_администратора_удаленного_компьютера queryдля відображення всіх доступних служб віддаленого комп'ютера. Додайте значення | more після останньої команди для того, щоб зупинити гортання екрану.