Як водити мопед.

Любителі їзди на скутері або велосипеді, пересідаючи на мопед , нерідко забувають про те, що цей транспортний засіб має деякою специфікою управління. Дотримання нехитрих правил водіння і догляду за мопед ом забезпечить водію та пасажиру безпеку.
Інструкція
1
Не відмовляйтеся від захисного спорядження. Для зниження ймовірності отримання травм при випадкових падіннях надягайте щоразу, коли сідаєте за кермо мопед а, щільну куртку і шолом.
2
Коли виникає бажання прискоритися, що не крутите рукоятку газу різко до упору, поки транспортний засіб не набрало швидкість. Особливо небезпечно так діяти, якщо навантажений багажник або ви піднімаєтеся в гору. В даному випадку мопед може стати некерованим і скинути з себе вершника.
3
Завжди стежте за показаннями спідометра, замість того, щоб покладатися на свої відчуття. Справа в тому, що кліноременний варіатор здатний забезпечувати розгін тільки при постійних обертах мотора, і, що називається, «на слух» момент набору необхідної швидкості визначити вкрай важко. Покладаючись лише на власні почуття, ви ризикуєте перетнути безпечний межа.
4
Не використовуйте тільки задній або тільки передній гальмо. Гальмуєте відразу двома, виконуючи невелику затримку перед включенням заднього. При використанні виключно заднього гальма, мопед буде завалений на бік, а одного переднього - перевернеться через кермо.
5
Ретельно стежте за протектором шин, який зношеному стані сприяє погіршенню зчеплення з дорогою, збільшує гальмівний шлях і викликає ризик заносу. Ніколи не їздите на «лисій» гумі.
6
Чи не скидайте газ безпосередньо в ході виконання повороту, щоб не бути викинутим з дороги. Пригальмовуйте перед поворотом.
7
Оскільки такий транспортний засіб як мопед погано помітно на дорозі іншим учасникам руху, завжди включайте ближнє світло фар.
8
При їзді по піску, мокрому асфальту або гальці, навіть при швидкості руху 20 км/год, гальмуєте гранично обережно. Під час дощу уникайте перетину на мопед е великих калюж, що не з'їжджайте з крутих спусків і не заїжджайте на підйоми. При водінні мопед а не курите і не розмовляйте по телефону.
Мотоцикли , скутери та мопеди набувають все більшої популярності на території Росії. Перш за все, двоколісний друг дає відчуття польоту і відриву від землі. Тим часом це один з найнебезпечніших видів транспорту. Дуже часто водії мотоциклів потрапляють в сліпу зону автолюбителів, або зовсім перевищують усі допустимі швидкісні обмеження, не встигають проаналізувати і прорахувати ситуацію на дорозі. До мотоциклу потрібно ставитися з великою відповідальністю, і починаючому водієві байка нікуди поспішати не слід.
Інструкція
1
Перший і найголовніший крок - це звичайно володіння заповітним металевим шедевром. Новачкові при покупці байка слід знати, що його перший друг не повинен бути рекордсменом за кількістю "конячок". Занадто жвавий байк - все одно, що дикий жеребець - скине з себе недосвідченого вершника, залишивши йому чималу кількість травм.
2
Далі ретельне навчання в автошколі на права категорії A. Економити на заняттях не можна, тому як сучасні міські дороги і траси несуть в собі масу нюансів. Особливу увагу при навчанні слід приділити гальмах. Правильне гальмування - запорука безпеки. При кожному зручному випадку вчіться входити в повороти.
3
Що стосується механізмів початкового водіння, важливо перевірити щоб у нового мотоцикла були в порядку всі регулювання - подивитися норму можна в заводській інструкції. Запуск холодного двигуна потрібно проводити в наступному порядку: відкрити паливний кран, включити збагачувач, встановити нейтралку і після цього включити запалювання. Для прогрітого двигуна досить відкрити паливний кран, включити запалювання і різко натиснути кік-стартер. Техніка зрушення з місця також має певну послідовність: займіть правильну посадку, вичавіть зчеплення, включіть першу передачу, трохи додавайте "газ", вичавлюйте зчеплення і регулюйте швидкість тільки ручкою "газу". Важливо дотримуватися правильну послідовність, інакше мотоцикл поведе себе некоректно.
4
На курси водіння вас не пустять без спеціальних атрибутів безпеки, які повинні бути у вас з перших днів занять. Досвідчені мотолюбителі говорять про те, що падають абсолютно все і з усіх типів мотоциклів. У вас обов'язково повинні бути шолом, рукавички, наколінники, налокітники та захист спини. Будь-яке падіння дуже хворобливе, і задоволення від водіння транспорту не повинно підривати ваше здоров'я. Пам'ятайте про це.
5
Доброю мотошколи поблизу може не бути, в цьому випадку тренуватися у водінні слід в тихому місці з прямою асфальтованою дорогою. Дуже важливо, щоб з вами був досвідчений в мотоделе людина, яка проконтролює процес навчання, і не дасть вам лихачить.
6
Зараз винайшли достатня кількість комп'ютерних імітаторів водіння, при цьому досить реалістичних. Для своєї безпеки і подальшого успішного навчання можна місяця два потренуватися на ньому, природно з відповідним гаджетом імітує кермо мотоцикла.
7
Пам'ятайте найголовніше, що до тих пір, поки ви не будете впевнені в собі на 120% виїжджати на дорогу або трасу не слід ні в якому разі. Не соромтеся вчитися новому, удачі на дорогах.