Як увійти в диспетчер пристроїв.

Диспетчер пристроїв - це одна з оснасток консолі управління ОС Windows, в якій міститься інформація про встановлений обладнанні та виділених для нього ресурсах. За допомогою диспетчера можна визначити некоректно працюючий пристроїв о, оновити драйвер або змінити налаштування обладнання.
Інструкція
1
Відкрити диспетчер пристроїв можна різними способами. Викличте меню, що випадає клацанням правої клавіші миші по піктограмі "Мій комп'ютер". Виберіть опцію «Властивості» і перейдіть в закладку «Обладнання». Натисніть кнопку « Диспетчер пристроїв».
2
Якщо ви зайшли під обліковим записом з групи «Користувачі», з'явиться повідомлення про те, що у вас недостатньо прав для зміни налаштувань обладнання. Натисніть кнопку «Продовжити», щоб відкрити диспетчер пристроїв.
3
Ви можете вибрати команду «Управління» в цьому випадаючому меню. Відкриється вікно консолі «Керування комп'ютером». Розкрийте оснастку « Диспетчер пристроїв», клацнувши двічі по іконці в списку в лівій частині вікна.
4
Можна зайти в « Диспетчер пристроїв» через «Панель управління». Розкрийте вузол «Система» подвійним клацанням і у вікні властивостей системи зайдіть в закладку «Обладнання». Натисніть кнопку « Диспетчер пристроїв».
5
В «Панелі управління» клацніть двічі по іконці «Адміністрування», потім розкрийте «Керування комп'ютером». Розкрийте « Диспетчер пристроїв» у вікні консолі управління.
6
Є можливість запустити цю оснастку за допомогою командного рядка. Викличте вікно запуску програм поєднанням Win + R або вибравши команду «Виконати» в меню «Пуск». Введіть compmgmt.msc. Відкриється вікно консолі управління комп'ютером. Клацанням лівої клавіші розкрийте вузол « Диспетчер пристроїв».
7
Щоб запустити з командного рядка безпосередньо « Диспетчер пристроїв", введіть devmgmt.msc. Якщо ви працюєте під обліковим записом «Користувачі», система виведе повідомлення про неможливість вносити зміни в конфігурацію устаткування. Натисніть кнопку ОК, щоб запустити « Диспетчер пристроїв» в режимі перегляду.
8
Можна використовувати поєднання гарячих клавіш для запуску цієї оснастки. Натисніть комбінацію Win + Pause/Break, щоб викликати вікно властивостей системи, і перейдіть у вкладку «Обладнання». Потім клікніть по кнопці « Диспетчер пристроїв».