Як відтворити amr файл. Як програти файл amr.

Файли формату AMR записуються вбудованими диктофонами деяких мобільних телефонів, а також деякими кишеньковими цифровими диктофонами. Цей формат оптимізований для стиснення мови і дозволяє автоматично змінювати частоту дискретизації в залежності від характеру сигналу.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб прослухати AMR-файл, якщо він, наприклад, присланий по електронній пошті - це скопіювати його на мобільний телефон. Для цього можна використовувати Bluetooth, WiFi, дата-кабель, кардрідер (якщо апарат має знімну карту пам'яті). А при наявності на телефоні безлімітного доступу до інтернету відправте файл самі собі по електронній пошті і скачайте телефоном (або відкрийте свою поштову скриньку з телефону і скачайте вкладення до повідомлення, відправленому вам раніше). Також для прослуховування файлу підійде кишеньковий цифровий диктофон з підтримкою формату AMR.
2
Поставте на свій комп'ютер хоча б одну з перерахованих нижче програм: Audacity з встановленим FFMpeg і бібліотекою для роботи з форматом AMR, QuickTime, AMR Player, MPlayer, RealPlayer, VLC Media Player. Багато з них доступні і для Linux. З їх допомогою ви зможете слухати AMR-файли безпосередньо.
3
При відсутності програм, що дозволяють слухати AMR-файли, перейдіть на наступну сторінку: http://www.convertfiles.com/convert/audio/MP3-to-AMR.html
4
Натисніть кнопку Browse і виберіть файл. В поле Input Format виберіть варіант Adaptive Multi-Rate Audio File (.amr) (у розділі Audio), а в поле Output Format - MPEG-3 Audio File (.mp3) або OGG Audio File (.ogg).
5
Натисніть кнопку Convert, дочекайтеся закінчення перетворення файлу, після чого скачайте його. Прослухати його можна буде будь-яким програвачем, що підтримує відповідний формат (MP3 або OGG). Підійде і кишеньковий MP3-плеєр, якщо переписати файл на нього (залежно від моделі, він може підтримувати або перший з форматів, чи обидва).
6
Якщо файл виявився несумісним із зазначеним вище конвертером, перейдіть на одну з наступних страниц:http://audio.online-convert.com/convert-to-mp3http://audio.online-convert.com/convert-to-oggПервая з них дозволяє перетворити AMR-файл в формат MP3, друга - в формат OGG. Щоб скористатися будь-яким з цих конвертерів, натисніть кнопку «Обзор», виберіть файл, після чого при бажанні змініть бітрейт в поле Change audio bitrate, а потім натисніть кнопку Convert file. Дочекайтеся закінчення перетворення і скачайте файл.