Як відновити англійську мову.

Англійська мова вважається міжнародним. На нього говорять безліч людей, і у великій кількості країн він є другим після національного мова а. Англійська не тільки корисний для поїздок за кордон або спілкування з іноземцями, він може стати помічником у створенні кар'єри чи просто цікавим захопленням.
Вам знадобиться
  • - англо-російський словник;
  • - книги та фільми англійською;
  • - підручник з граматики.
Інструкція
1
Якщо ви колись володіли англійською, але давно не практикувалися в ньому, не бійтеся того, що знання покинули вас безповоротно. Вся інформація як і раніше знаходиться у вас в голові, просто потрібно дуже постаратися і згадати її. А відновити забуті англійські слова допоможе, насамперед, практика.
2
Читайте книги англійською мова е. Вони продаються в будь-якому книжковому магазині. Почніть з простих текстів, поступово переходячи на більш складні. Не шукайте кожне незнайоме слово в словнику, а намагайтеся зрозуміти загальний зміст пропозиції або абзацу. Почніть читати з 5 сторінок в день, з кожним разом збільшуючи кількість прочитаного матеріалу. Щоб поліпшити свою вимову, читайте час від часу вголос.
3
Дивіться фільми. Благо - нині їх знайти дуже просто. Фільми на ліцензійних дисках, наприклад, продаються не тільки з перекладом, але й в оригіналі. Відмінною підмогою в повторенні англійської за допомогою кіно стануть субтитри російською мова е. Ви можете одночасно слухати фразу іноземною мова е і бачити її переклад. Якщо почули незнайому фразу, відмотати назад і запам'ятайте її.
4
Повторіть граматику. Скачайте з інтернету самовчитель і проходите кожен день по одному уроку, обов'язково виконуючи всі завдання. Можна також скористатися простим шкільним підручником.
5
Застосовуйте англійська мова на практиці. Подружитеся в соціальних мережах з носіями мова а, листуйтеся з ними або спілкуйтеся по Skype. Намагайтеся мислити англійською мова е хоча б протягом однієї години в день, згадуючи забуті слова і вирази.
6
Займайтеся щодня. Тільки систематичні, нехай і нетривалі заняття, здатні принести результат. Кілька годин в день повторення англійської мова а дозволять знову заговорити на ньому як раніше.