Як на китайському телефоні налаштувати інтернет.

Вбудований браузер китайського телефону володіє мізерними можливостями, а установка стороннього часто непередбачено. Але й на такому апараті можна переглядати сайти без складного форматування. Для цього потрібно ввести в нього дані про точку доступу (APN).
Інструкція
1
Сама послуга передачі даних на вашій SIM-картці, якщо вона отримана недавно, вже підключена. Але в тому вигляді, в якому дана послуга надається за замовчуванням, вона дуже невигідна. Перебуваючи в домашньому регіоні, зателефонуйте в службу підтримки свого оператора зв'язку. Слідуючи підказкам голосового інформатора, добийтеся з'єднання з консультантом. Повідомте, що ви бажаєте підключити безлімітний мобільний інтернет . Вам буде продиктована команда для його підключення - запишіть її. Заодно запитаєте ім'я точки доступу (APN) для мобільного інтернет а (ні в якому разі не WAP) і також запишіть.
2
Завершивши з'єднання, наберіть продиктовану USSD-команду. Після цього з рахунку вашої SIM-карти буде списуватися порівняно невелика фіксована абонентська плата, а сама передача даних на території домашнього регіону тарифікуватися не буде.
3
Розблокуйте сенсорний екран телефону важелем, розташованим на правому боці. Натисніть клавішу, що знаходиться під лівим нижнім кутом екрана. З'явиться меню. Натисніть на іконку «Служби», а потім в меню оберіть пункт «Обліковий запис даних». Якщо його немає, виберіть пункт «Інтернет» і знайдіть підпункт «Обліковий запис даних» в ньому.
4
Натисніть на пункт меню GPRS. Знайдіть одну з уже створених точок доступу, виберіть її і приступите до редагування. Ім'я змініть на назву свого оператора. У рядок APN впишіть ім'я, продиктоване консультантом. У рядок «Логін» введіть назву свого оператора без пробілів латинськими буквами: mts або beeline. Виняток становить «Мегафон»: у цьому випадку в даний рядок введіть gdata. В полі «Пароль» введіть той самий текст. Натисніть на екранну кнопку «Готово».
5
Знайдіть у меню «Служби» пункт «Настройки». Там знайдіть підпункт «Виберіть SIM-карту». Відзначте серед них ту, на якій підключена послуга безлімітного передачі даних. Потім в меню «Профілі» виберіть ту ж карту. Надайте профілем ім'я, що збігається з назвою оператора. В полі «Домашня сторінка» введіть URL будь-якого сайту без складного форматування сторінок. У полі «Обліковий запис даних» виберіть ту з таких записів, яку ви відредагували (див. Попередній крок).
6
Збережіть налаштування і перезавантажте телефон. Тепер з нього можна виходити в інтернет .