Як в Opera зробити домашню сторінку. Як в опері прибрати вкладку загружаемую з експрес панелі.

Домашньої називається сторінка, автоматично загружаемая відразу після запуску браузера. Як такою найчастіше встановлюють ту чи іншу пошукову систему. У більшості браузерів, включаючи Opera, параметри домашньої сторінки можна налаштувати.
Інструкція
1
Відкрийте вікно налаштувань браузера Opera. Для цього, якщо включений сучасний вигляд інтерфейсу користувача, натисніть червону кнопку, розташовану в лівому верхньому кутку, і в меню виберіть пункт "Налаштування" - «Загальні настройки». При включеному класичному інтерфейсі або в старій версії браузера меню відкривати не треба - воно і так присутній у верхній частині вікна. Виберіть у ньому пункт «Налаштування» - «Загальні настройки».
2
Коли вікно налаштувань відкриється, виберіть у ньому вкладку «Основні». Знайдіть поле вводу під назвою «Домашня» і введіть в неї адресу домашньої сторінки.
3
Виберіть, що саме має відображатися відразу після запуску браузера. Для цього натисніть на спадаючий список, розташований праворуч від напису "При запуску». Список розкриється. Виберіть у ньому один з наступних варіантів: «Продовжити з місця роз'єднання» (відкриються всі вкладки, які були відкриті безпосередньо перед попереднім виходом із браузера), «Завантажити збережений сеанс» (незалежно від того, що було відкрито раніше, при наступному запуску з'явиться заздалегідь запрограмований набір вкладок), «Почати з домашньої сторінки» (з'явиться єдина вкладка з сторінкою, заданої в поле «Домашня»), «Відкрити експрес-панель» (з'явиться єдина вкладка з експрес-панеллю), «Показати вікно запуску» (спочатку з'явиться вікно з можливістю вибору першого, третього або четвертого з перерахованих варіантів, і лише потім запуститься браузер).
4
Натисніть кнопку «Ок», і настройки збережуться. Незалежно від того, який варіант обраний, натискання кнопки, на якій зображений будинок з трубою, призведе до завантаження домашньої сторінки в поточній вкладці. Будьте обережні: збереження даних в полях введення, які були заповнені на попередній сторінці в тій же вкладці не гарантується. Якщо ж браузер зависне або аварійно закриється, при подальшому запуску (ручному або автоматичному, а також після відправки звіту про збій) він може повестися так, як якби був обраний варіант «Показати вікно запуску». Але це також не гарантується, як і збереження даних в полях введення на всіх відкритих до цього сторінках (ймовірність того, що вони збережуться, набагато вище в Firefox, ніж в Opera).