Як заблокувати вхідні смс. Як відмовити у прийнятті смс повідомлень від телефону в чорному списку.

Якщо вас турбують смс-повідомлення від небажаних абонентів, ви можете їх не отримувати. Для цього достатньо заблокувати sms за допомогою свого стільникового оператора або налаштувань мобільного.
Інструкція
1
Зручний у використанні sms-сервіс іноді може служити і несприятливу послугу. Особливо, коли йдеться про докучливих повідомленнях від абонентів-користувачів мобільного зв'язку або різноманітної рекламі, що надходить з коротких номерів. Але не все так безнадійно: при бажанні від таких sms-ок можна відмовитися. Подібну послугу надають всі мобільні оператори, завдяки яким можна підключити функцію «чорний список». Для цього потрібно просто зателефонувати на номер свого оператора і пояснити, що саме ви хочете.
2
Ви можете і самостійно підключити «чорний список» і внести в нього небажані номера допомогою електронного помічника.
3
Втім, є і найбільш доступний варіант. Але він можливий тільки в тому випадку, якщо ваш телефон підтримує функцію блокування вхідних sms. Перевірити наявність даної операції ви можете, розібравшись з налаштуваннями свого апарату. Відкрийте «Меню» телефону і зайдіть в «Налаштування». Залежно від моделі апарата подальші дії можуть дещо відрізнятися.
4
У першому випадку функція включення заборони для вхідних повідомлень розташовується безпосередньо в розділі «Налаштування» та підпункті sms. У другому - вам необхідно спочатку зайти в розділ «Повідомлення», після чого знайти опцію «Налаштування» і поставити заборону для вхідних sms.
5
Одні моделі телефонів дозволяють поставити заборону на всі вступники повідомлення. Інші - підтримують функцію внесення до «чорного списку» або «фільтрацію» окремих номерів. Їх можна додати з телефонної книги або ввести їх вручну.
6
Для відключення повідомлень з платних сервісів спробуйте скористатися наступним способом. Для відмови від підписок з коротких номерів відправте sms з текстом «СТОП» або STOP на ці номери. А потім для установки і зняття заборони на прийом і відправку sms з коротких сервісних номерів зателефонуйте на безкоштовний номер 0858, де, слідуючи підказкам електронного помічника, ви зможете підключити послугу «Чорні-білі списки СРА». Вона надається протягом однієї доби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7ZD9FeK6KY4
Послуга отримання і відправки коротких повідомлень зазвичай буває доступна за замовчуванням при підключенні номера мобільного телефону. Якщо вона вам не потрібна, ви можете відключити її або налаштувати, звернувшись в технічну підтримку.
Інструкція
1
Зателефонуйте до служби технічної підтримки використовуваного вами оператора стільникового зв'язку, після чого з'єднайтесь з оператором в меню автовідповідача. Попросіть працівника служби технічної підтримки відключити для вас послугу прийому вхідних СМС-повідомлень. Зверніть увагу, що залежно від оператора стільникового зв'язку для вас може стати недоступна і послуга відправки коротких повідомлень на телефони інших абонентів. Уточніть даний момент у працівника техпідтримки.
2
Зайдіть на офіційний сайт вашого оператора стільникового зв'язку і перейдіть в розділ «Особистий кабінет», якщо дане меню передбачено у вашому випадку. Введіть дані для входу, якщо у вас таких немає, отримаєте логін і пароль на ваш номер в якості СМС- повідомлення . Авторизувавшись на сайті, перейдіть до розділу підключених до вашого номеру послуг. Знайдіть серед них повідомлення , відзначте їх і видаліть зі списку, якщо необхідно, підтвердіть операцію передбаченим оператором способом.
3
Якщо вам необхідно заблокувати отримання СМС-повідомлень від певної людини, зверніться в абонентський офіс обслуговування клієнтів оператора стільникового зв'язку вашого міста. При зверненні вам, швидше за все, знадобиться ваш паспорт або інший документ, що визначає вас як власника номера мобільного телефону. Якщо сім-карта оформлена не на вас, необхідна присутність людини, на якого виконувалася її реєстрація, також знадобляться його документи, що засвідчують особу власника номера.
4
Зверніть увагу також, що багато сучасні мобільні телефони мають функцію фільтрації або блокування вхідних СМС-повідомлень, прочитайте інструкцію до вашого пристрою і, якщо це доступно, заблокуйте або налаштуйте прийом вхідних повідомлень.
5
Також ви можете додати певного відправника в чорний список, при цьому ви не тільки перестанете отримувати його повідомлення , будуть блокуватися і вхідні дзвінки від нього. Це робиться в меню мобільного телефону або при зверненні до оператора.
Корисна порада
не вимикайте послугу повідомлень, це досить зручний спосіб отримання новин від оператора.