Як вибрати мийку для кухні.

Мийка займає центральне місце на кухні: підраховано, що приблизно шістдесят відсотків всієї «кулінарно-творчої роботи» припадає саме на неї. Ось чому до вибору мийки для кухні потрібно підходити відповідально.
Інструкція
1
Вибираючи цей важливий кухонний аксесуар, потрібно виходити насамперед із планування і площі кухні , а також її стильового оформлення.
2
Чаші мийок можуть бути різних форм і розмірів. Класичний варіант - квадратна мийка. Основна перевага цієї моделі - її компактні розміри.
3
Поширені також і круглі чаші (при рівних обсягах з прямокутними мийками вони виявляються більш місткими). Якщо кухонний гарнітур встановлюють в маленькій кухні, вибирають, як правило, складні мийки, що складаються з декількох чаш, розміщених по відношенню один до одного під кутом 45 градусів.
4
У тому випадку якщо кухонні меблі компактна і розміри кухні не дозволяють встановити мийку, що складається з двох однакових чаш, вибирають модель з двома чашами різних розмірів (чаша побільше - для миття посуду, а маленька - для розморожування м'яса та миття фруктів і овочів).
5
Вибираючи мийку, приділіть увагу її глибині. Так, наприклад, неглибока модель - ідеальний варіант для холостяка, але якщо сім'я складається з чотирьох-п'яти чоловік, чаша повинна бути глибше (оптимальна глибина - 20 сантиметрів).
6
Цінуються мийки для кухні , що мають крило-сушарку, а ще краще, якщо буде два крила. У таких сушарках передбачені зливні канали або окремі отвори, приєднані безпосередньо до каналізації. З вимитого посуду, розміщеної на сушарці, вода стікає в спеціальні отвори, а звідти - в каналізацію.
7
За способом установки мийки для кухні можуть бути накладними і врізними. Накладні моделі призначені для установки на подстолья, тобто окремо стоять тумби. Врізні мийки вбудовують безпосередньо в стільницю (зовні вони відрізняються тим, що не мають бортика або ж висота бортика менше 5 мм).
8
Мийки для кухні можуть бути виконані з різного матеріалу. Основна вимога - цей кухонний аксесуар має бути витривалим, адже йому доведеться мати справу з крижаною і гарячою водою, миючими засобами, а також витримувати удари. Класичний варіант - мийка з нержавіючої сталі.
9
Кухонні мийки можуть бути штампованими і зварними. Штамповані моделі виконані з сталевого листа методом штампування. Стіл і чаша зварних виконані, як правило, з різного металу.
Зверніть увагу
Якісна мийка для кухні прослужить не один рік, тому купувати продукцію слід в спеціалізованих торгових точках.
Корисна порада
Досить широкий діапазон цін на кухонні мийки, тому і цей фактор слід взяти до уваги при виборі цього аксесуара.