Як зробити епоксидний клей.

Епоксидний клей призначений для склеювання будь-яких матеріалів, утворює міцне з'єднання, не підвладне впливу зовнішніх факторів. Щоб зробити суміш з епоксидного клею, необхідно його правильно розвести, дотримуючись пропорції смоли і затверджувача.
Вам знадобиться
  • - ємності;
  • - дерев'яна палиця;
  • - респіратор або маска з вугільним фільтром;
  • - гумові рукавички;
  • - смола;
  • - затверджувач.
Інструкція
1
Змішувати смолу і затверджувач можна тільки вручну в невеликих кількостях. Використовувати дриль з насадками, інші електричні інструменти не рекомендується з тієї причини, що змішуваний склад може швидко затвердіти і буде непридатний для подальшого використання.
2
При змішуванні дотримуйтесь техніку безпеки. Надіньте гумові рукавички, захистіть відкриті частини тіла щільно облягає костюмом, надіньте окуляри. Уважно ознайомтеся з інструкцією виробника. Змішуються пропорції можуть бути різними. Стандартне керівництво по застосуванню рекомендує змішувати смолу і затверджувач в рівних пропорціях, ретельно збивати за допомогою дерев'яної палиці.
3
Перед приготуванням складу для склеювання всі предмети, які ви збираєтеся склеювати, повинні бути очищені від пилу, бруду, знежирені за допомогою денатурованого спирту або бензину. Якщо ви цього не зробите відразу, а спочатку зробите епоксидний клей, він може затвердіти і вам доведеться розводити нову порцію.
4
Кожна упаковка клею має мірні ємності. Якщо вам необхідно зробити велику кількість клеїть складу, використовуйте мірні ємності з нанесеними поділками або виготовте мірну лінійку, по якій ви будете відмірювати необхідну кількість клею і затверджувача.
5
Перед тим, як почати змішування, ретельно розмішайте смолу і затверджувач. Як тільки обидва склади візьмуть однорідну консистенцію, приступайте до безпосереднього змішуванню в одній ємності.
6
Взаємодія смоли і затверджувача можуть утворити отруйні пари. Працюйте у добре провітрюваному приміщенні з наскрізним потоком повітря. Захистіть органи дихання за допомогою респіратора або маски з вугільним фільтром. Опік слизових оболонок і легких може бути небезпечний для життя. Не нехтуйте технікою безпеки.