Як зібрати дистанційне керування.

Промисловістю випускаються в основному бездротові системи дистанційного керування. У разі втрати пульта і неможливості придбати новий її можна замінити на дротову. Вона не тільки надійніше і містить менше деталей, але і дозволяє обійтися без періодичної заміни батарейок в пульті.
Інструкція
1
Порахуйте кількість кнопок на передній панелі телевізора або іншого приладу (наприклад, DVD-плеєра), не враховуючи силовий вимикач. На корпусі пульта (до його якості може використовуватися будь-яка пластмасова коробочка без великих щілин) просвердлите стільки ж отворів. Закріпіть в цих отворах така ж кількість малогабаритних кнопок (наприклад, КМ1-1). Поруч з ними розташуйте наклейки з написами, що пояснюють їх призначення.
2
Обесточьте апарат і всі підключені до нього пристрої. Від'єднайте від нього всі шнури. Відкрийте його корпус і замалюйте схему матриці клавіатури. Будьте обережні, щоб випадково не торкнутися висновків заряджених конденсаторів або ланцюгів живлення анода кінескопа. В пульті з'єднайте кнопки так само, як в оригінальній матриці.
3
Порахуйте число провідників, що йдуть від матриці клавіатури до плати приладу. Візьміть багатожильний шнур бажаної довжини, кількість провідників в якому таке ж. З'єднайте їм однойменні контакти матриць клавіатур пульта і приладу, спільно з яким він буде працювати. До силового вимикача нічого не підключайте! Прокладіть шнур так, щоб він проходив далеко від силових ланцюгів.
4
В корпусах пульта і апарату зробіть невеликі виїмки для виведення шнура. Пульт закрийте і заклейте, щоб виключити можливість торкання контактів кнопок (у деяких телевізорів ланцюга керування не розв'язані від мережі).
5
Закрийте прилад, підключіть до нього всі інші пристрої, після чого подайте на всю апаратуру харчування. Переконайтеся, що тепер на натискання кнопок пульта апарат реагує так само, як на натискання таких же кнопок передньої панелі. Врахуйте, що деякі функції, доступні тільки з інфрачервоного пульта, тепер працювати не будуть. Якщо доопрацюванні піддався телевізор, з проводового пульта його буде не можна включати і вимикати - доведеться скористатися механічним силовим вимикачем.
Зверніть увагу
Чи не працюйте під напругою. Остерігайтеся заряджених конденсаторів і ланцюгів живлення анода кінескопа.