Як визначити знак зодіаку людини.

Зодіак - з грец. круг життя, під цим визначенням розумілося видимий рух Сонця щодо зірок. Таким чином, рік був розділений на 12 проміжків, кожен з яких асоціювався з певним сузір'ям ( знаком ). Людина, що народилася в якийсь окремий проміжок, належав до відповідного знаку зодіаку. Астрологи вважають, що знаки визначають характери і долі людей. І навпаки, знаючи характер, можна визначити знак зодіаку.
Інструкція
1
ОвенСтіхія - вогонь, проміжок від 21 березня до 20 квітня. Риси, характерні для цього знака: імпульсивність, енергійність і цілеспрямованість. Часто у людей-баранів - відмінно розвинені лідерські якості, вони заповзятливі, волелюбні і дуже активні. Але в певних ситуаціях можуть показати себе не з кращого боку. Негативними сторонами баранів можна назвати агресивність, упертість і образливість.
2
ТелецСтіхія - земля, проміжок від 21 квітня до 20 травня. Властивість знака - стабільність і сталість. Тельці зазвичай зібрані і розважливі, товариські і незворушні, можуть бути схильні до консерватизму. У родині це турботливі й ніжні дружини, часто бувають однолюбами. Телець намагається відстояти свою точку зору і не йде на компроміси.
3
БлізнециСтіхія - повітря, часовий проміжок від 21 травня до 20 червня. Характер близнюків - непостійність і багатогранність. З одного боку це неперевершені оратори, успішні й талановиті творчі люди, невтомні авантюристи і любителі гострих відчуттів. Близнюки люблять бути в центрі уваги, залучаючи своєю екстравагантністю і ексцентричністю. З іншого - ревниві егоїсти, не визнають свої помилки і не прощають чужі.
4
Рак Стихія - вода, проміжок від 21 червня до 22 липня. Про раку можна сказати, що він «витканий з протиріч». Раки співчутливі та ревниві, жорсткі і чуттєві. Людина цього знаку може бути чарівним і романтичним, таємничим, примхливим і несерйозним.
5
Лев Стихія - вогонь, проміжок від 23 липня до 22 серпня. Леви харизматичні і позитивні, енергійні і життєрадісні. Людина-лев відрізняється відданістю, мудрістю і життєлюбством. З недоліків варто відзначити гордість. Люди цього знаку ласі на лестощі і погано переносять критику.
6
ДеваСтіхія - земля, проміжок від 23 серпня до 22 вересня. Відмінною особливістю дев є їхня віра в людей, відмова від цинізму, талант і винахідливість. Діви добрі і співчутливі, але разом з тим меркантильні й метушливі. Деякі діви можуть бути непостійні.
7
ВесиСтіхія - повітря, проміжок від 23 вересня до 22 жовтня. Для ваг характерні стресостійкість і врівноваженість. Часто люди-ваги присвячують своє життя пошуку істини, ідеалу або сенсу життя. Схильні до самокопання. У ділових і сімейних відносинах вони однаково успішними.
8
СкорпіонСтіхія - вода, проміжок від 23 жовтня до 21 листопада. Характер імпульсивний і пристрасний. Такі люди дуже емоційні і активні. Зі скорпіонів виходять прекрасні лідери, що володіють високим інтелектом і мудрістю. Скорпіони ретельно приховують свої справжні почуття, практично необмежено терплячі, але якщо їх вивести з себе, стають злопам'ятні і мстиві ворогами.
9
СтрелецСтіхія - вогонь, проміжок від 22 листопада до 21 грудня. Стрілець - людина-вогонь, в його арсеналі і жага пригод, і нездоланне волелюбність, і неприборкана пристрасть. У любові і чоловіка- і жінки-стрільці - мисливці. У спілкуванні стрільці оптимісти, «душа компанії», любителі пофілософствувати і нав'язати свою точку зору.
10
КозерогСтіхія - земля, проміжок від 22 грудня до 19 січня. Козеріг обстоятелен і обережний. Це надійні і вірні друзі. Вони практичні, зібрані, відповідальні і організовані на робочому місці. До недоліків знака можна віднести зайву амбітність і марнотратство.
11
ВодолейСтіхія повітря, проміжок від 20 січня до 18 лютого. Водолії незалежні і самостійні, товариські і комунікабельні, вельми дотепні. Однак здатні здійснювати вельми необдумані вчинки.
12
РибиСтіхія - вода, проміжок від 19 лютого до 20 березня. З боку риби можуть здатися аморфним створенням. Але насправді це дуже сильні особистості, по натурі - альтруїсти. Вони глибокодумно і небагатослівні, мрійники і романтики.
13
Безсумнівно, кожна людина, незалежно від сузір'я, під яким народився, - непрочитана книга. Але є деякі риси, які притаманні, на думку астрологів, якщо не всім, то багатьом людям одного знака.