Як прочистити кран. одноважільний кран прочищення накипу.

Вода з вмістом великої кількості заліза, дрібних домішок, піску, солей кальцію може засмітити кран , і він почне капати або гудіти при включенні. Щоб повністю позбавитися від даної проблеми, необхідно розібрати кран і промити в рідинами, що містять кислоту.
Вам знадобиться
  • - оцет;
  • - окріп;
  • - засіб для чищення раковин, плити, унітазів;
  • - викрутка;
  • - розвідний ключ.
Інструкція
1
Все кран и мають кілька різновидів і можуть бути кульовими, притискними, дисковими і муфтовими. Кульовий кран має круглий кільце, посадковий гвинт і круглу кришку, розташовану під диском.
2
Щоб прочистити кульової кран , зніміть ключем гвинти з ручки, звільніть регулювальне кільце, повністю зніміть всі відкручені запчастини: копір, куля, кільце ущільнювача. Розведіть у двох літрах води 3 столові ложки 70% оцту, вода повинна бути дуже гарячою. Помістіть в неї всі зняті частини кран а на 40-50 хвилин. Потім промийте проточною водою і зберіть кран в зворотному порядку. Всі скупчилися в кран е чужорідні частинки легко змиються, і проблема з протіканням або Гудом повністю усунеться.
3
Для очищення притискного кран а приберіть викруткою ручки, зніміть арматурний ковпак і втулку з штоком. Помістіть розібрані запчастини в окріп з оцтом на 40-50 хвилин, промийте проточною водою, зберіть в зворотному порядку.
4
Дисковий кран розбирається шляхом видалення вказівного ковпачка за допомогою викрутки, потім відкручується гвинт і знімається ручка. В останню чергу зніміть кришку на корпусі, відкрутите гвинти і картридж. Помістіть всі частини у воду з оцтом, через 40-50 хвилин промийте і зберіть кран у зворотній послідовності.
5
Муфтове кран можна промити таким же методом, попередньо знявши всі запчастини. Зніміть вказівні ковпачки, відкрутіть гвинт, підійміть важіль і зніміть ручку. З корпусу вийміть фіксуючу гайку, приберіть фіксуючу скобу і картридж. Замочіть всі частини в оцті, промийте, зберіть в зворотній послідовності.
6
Швидку очищення всіх запчастин будь-якого кран а можна зробити за допомогою засобів, призначених для швидкого очищення кухонної плити, раковин і унітазів, які продаються з розпилювачем. Для очищення просто ретельно окропити всі розібрані частини, через вказане на упаковці час промийте водою і зберіть кран .
Зверніть увагу
Перед проведенням будь-яких робіт з очищення або ремонту кранів не забудьте перекрити воду в центральному стояку, щоб уникнути затоплення квартири.