Як зайти в чат icq.

Чат ICQ - це зручний спосіб спілкування. Він дозволяє без обмежень абсолютно всім користувачам навіть у тому випадку, якщо в самій системі вони не зареєстровані. Крім того, не потрібно і установки програми. Все, що буде необхідно - це доступ в інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте інтернет-браузер і в рядок пошуку введіть адресу офіційного сайту ICQ http://www.icq.com/ru. Потрібний вам розділ « Чат » знаходиться в нижній частині головної сторінки. Натисніть на назву, і посилання переведе вам на англомовну версію сайту.
2
Далі на екрані з'явиться перелік тих чат-кімнат, в обговореннях яких ви можете взяти участь. До речі, всі вони розсортовані по окремих тематиках (тобто в кожній кімнаті збираються люди з певними спільними інтересами). Крім них, існує розділ, присвячений спілкуванню тільки на іноземних мовах (ви не обмежені у своєму виборі: можете вибрати хоч французька, хоч китайський, хоч сербську мову, а також будь-який інший).
3
Зверніть увагу: за спілкування в ICQ-чаті платити не доведеться, його використання є повністю безкоштовним. Оплачуватися буде тільки ваш інтернет-трафік.
4
В будь-який час ви можете зареєструватися в самій системі, якщо ви цього ще не зробили. Щоб отримати можливість спілкуватися через ICQ-клієнт, зайдіть на головну сторінку вже вказаного сайту. У правому верхньому кутку сторінки ви побачите графу «Реєстрація в ICQ». Натисніть на неї.
5
В анкеті вкажіть такі дані: ваше ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, стать, дату народження. Крім того, для авторизації в системі вам обов'язково знадобиться пароль. Придумайте його самостійно (для надійності використовуйте при цьому не тільки цифри, але і букви). Після заповнення всіх необхідних полів клікніть на «Реєстрацію».
6
При втраті пароля зовсім не обов'язково створювати новий акаунт, адже колишній пароль можна легко відновити. У такому випадку вам знадобиться розділ, який так і називається - «Відновлення пароля». Він розташований в нижній частині на головній сторінці офіційного сайту. Для отримання даних вкажіть ваш електронний ящик або номер телефону.