Як використовувати бігуді липучки. Як накручувати волосся на бігуді з липучкою.

Бігуді- липучки дозволяють не тільки створити красиву зачіску, але і додати додатковий об'єм волоссю. Їх істотне переваги перед аналогічними аксесуарами для укладки полягає в тому, що їх зручно кріпити і не потрібно використовувати ніяких додаткових затискачів або шпильок. Але завиваючи волосся таким способом, потрібно бути акуратною, щоб не пошкодити їх структуру.
Інструкція
1
Виберіть бігуді. Розрізняються вони тільки по діаметру, але саме від цього параметра і залежить кінцевий результат завивки. Для створення м'яких хвиль підійдуть великі бігуді, для дрібних кучериків, відповідно, потрібно підбирати липучки меншого розміру.
2
Вимийте голову шампунем і нанесіть кондиціонер, потім ретельно промийте водою. Дайте зачісці обсохнути і для кращої фіксації нанесіть пінку або мус, розподіляючи гребінцем по всій довжині волосся.
3
Визначтеся, яка вам потрібна завивка. Якщо ви хочете отримати обсяг, то закручуйте бігуді всередину, до самого коріння. Просто локони можна зробити, накручуючи пасма на липучки перпендикулярно голові.
4
Зберіть волосся зажимом на маківці. Потім виправіть одну пасмо з пучка і розчешіть її. Прядки повинні бути тонкими, щоб бігуді добре кріпилися. Візьміть волосся однією рукою і підійміть під кутом 45о, щоб максимально відтягнути їх від коренів. Зачепите кінчик пасма за липучку і закручуйте її наверх. Притисніть бігуді якнайближче до коренів волосся, щоб укладання вийшла об'ємною.
5
Просушите закручені пасма феном. Чи не знімайте бігуді доти, поки волосся не охолонуть. В крайньому випадку остудіть їх струменем холодного повітря. Знімайте бігуді акуратно, інакше ви можете пошкодити волосся, особливо якщо вони тонкі і ламкі.
6
Розправте отримані локони руками і зафіксуйте їх лаком. Якщо ж ви завивали волосся для подальшого створення більш складної зачіски, акуратно розчешіть пасма, щоб не порушити структуру кучерів, а використання лаку відкладіть до повного завершення укладання.
7
Слідкуйте за чистотою бігуді. Намагайтеся очищати липучки від волосся після кожного використання. Бажано мити бігуді з милом і висушувати, зберігати їх можна абсолютно в будь-якої ємності, наприклад, в пакеті або просто на полиці, приліпивши один до одного.